Üçgen içinde oyma

Fearless34

Yeni Üye
Sunak mezarlar için kullanılmıştır orada kaya mezar ve oda mezar bulabilirsin. Fakat üçgen işareti başka bir işarettir sunu çanağı ile üçgen oymanın bir bağlantısı yok. Üçgen oyma odanın simgesidir ve mezar ile alakası yoktur daha önce de dediğim gibi harhangi bir yön aramana gerek yok aynı şekilde sunu çanağının etrafındada bir yön yoktur hi hiç bir zaman olmamıştırda sadece mezarları yakınlardadır

Fearless34

Yeni Üye
Bu arada üçgen mağarayı simgelemez senin arayacağın şey zemin altı odadır. Sunak seni yanıltmasın oda mezar buldun diyelim fakat bu üçgen onu simgelemez eğerki oda mezar bulursan üçgenin odasını buldum diye düşünme.. zaten oda mezarı bulursan anlarsın mezar olduğunu bölgeni bilmiyorum ama mesela 2 katlı bir mezar sistemi olabilir veya odaya girince seni nişler karşılayabilir veyahut direk köşelerde iskelet kalıntıları bulabilirsin o zaman anla ki burası oda mezardır lakin oda mezarları eskiden herkes yaptıramazdı geleni kaya mezardır sadece zenginler yaptırabiliyordu oda şeklinde mezarları geneli 1 aileye aittir oda mezarları 1 kişi için yapılmazdı onun için hediyeler bulabilirsin eğerki bulamazsan zeminde dedektör ile arama yap köşelerde dahil 4 köşeye özellikle bak genelde köşelerde gömülü olur çok büyük bişey bekleme ama oda mezardan senin arayacağın şey üçgen simgesinin odasıdır orada bir iskelet bulmicaksın yada katlı sistem nişli mezar sistemi bulmicaksın orası gerçekten iyi şeyleri bulacağın bir oda eğer ilk bulduğun oda mezar çıkarsa bil ki üçgenin odasına henüz ulaşamadın. Sunak herkesinde bildiği gibi tanrılara hediyeler vermek için kullanılan bir objedir fakat üçgen sunak olarak kullanılmadı sadece oda için kullanıldı ve yön diye birşey yoktur hiç üçgende en azından benim gördüklerimde yoktu bir ilki başarıp üçgende yön bulursanız söyleyin bizde gidip direk orayı kazalım alan tarama ile uğraşmadan. Bazıları kendi gömmüş oda yapmış gibi yön veriyor ne güzel

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üçgen mağara içinde mezardan bahseder, ayrıca yakınlarında yığmada bekçi mezarlar olur. Üçgen tarla ve benzeri üçlemelerden bahseder.