Üç yıl önceki forumun devamı.

fanatik61

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar ve ustalarım,çümleden Selamün Aleyküm,sevgiler saygılar.
Değerli arkadaşlar ve ustalarım,konu başlığındada belirttiğim gibi yaklaşık üç yıl önce açtığım bir forumun devamını
sizlerle pylaşmak istedim.Üç yıl önceki forumda bu yerin bir tanesinin parasının alındığı yerin resimlerini sizlerle paylaşmıştım..
Yakın zamanda abimin çektiği bir resim beni yeniden buraya sürükledi,Şu an çekilen resimler ve daha önceki forumdan olan
resimleri sizlerle paylaşmak ve değerlli yorumlarınızı almak istedim.Ben bildiğim kadarıyla resimlerin üzerinde çizim yapmaya ve
bilgi vermeye çalıştım.Siz değerli ustalarımdan yazın tekrar oraya gittiğimde neler yapmam konusunda bana yardımcı olmanızdır.
Şimdiden emeği geçen geeçmeyen herkese teeşekkür ederim,saygılar.
Üç yıl önce forumda bana yardımcı olan ustalarımı ve diğer değerli ustaların görüş ve yorumlarını bekliyorum.
@Turko , @BulursamKader25 ,@ @imur964, @ragıp, @malibu_18 , @SAHBAZ ,@fatih7979,@sarıkayalar , @MendereS , @uçmuş
@kaynak
@Mal bulanındır

Son düzenleme:

fanatik61

Aktif Üye
Değerli ustalarım,bu balık başı ve gerisi oturak taşına benzeetiğim kaya yere sabit bir kayadır onu yazmayı unutmuşum.
Hatta yere sabitten öte oranın doğal kayası olduğunu düşünüyorum ve kayayı traşlıyarak şekil verdiklerini düşünüyorum
Bu benim yorumum,
Saygılar

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Şüphelendiğin alanlarda alan taraması ile metal tespiti yapmaya yönelik çaba ve efor sarfetmeni tavsiye ederim. Zor alanlar..