tümülüs çekimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gercekler

Yeni Üye
FARK vardı

makina senin olsa kullanmayı bilmesen anlatırdım hangi rek nedir nasıl olur nasıl görünür diye

birisi gelip cekim yaptı deseydin o kemil niye anlatmadı deyip

üste yazdıklarımı gine yapardım

ama senin tavrın yanlışşşşş sana bolışansssss
Söylemek istedigim tamda buydu gecmis olsun:)

Tb880

Member
ya sizi gören de sanki bu işten bir tek siz anlıyorsunuz zanneder. Hayır yani millet bu bilgileri anasının karnında öğrenmedi zamanla çalışmayla öğrendi yani bnm size gebeliğim falan yok renkleri de bilgileri de kendine sakla

Gercekler

Yeni Üye
Cok biliyosan okadar kendinden eminsen ne diye zahmet edip sorma geregi duyuyorsun bunuda aciklada burdaki ustalarda ona glre konussun

poseidon2023

Uzman
evet kimse doguştan bilmiyor zamanla ögreniyor bizim bu işe başladıgımız zaman böyle sayfalar yoktu akıl alacagımız evet zamanla ögrendik 2004 ten beri bu işi yaparım bu kadarda BÜYÜK konuşuyorum kullan madıgım 3 de ve diyer makinalar ve alan taramalar ÇOOOK iyi bilirim
burda bu sitede işaretin ne oldugunu neyi nasıl yapması gerektigini ÖGRENMEK isteyen ama HAK EDEN tüm arkadaşlara sitede olanlara yardım etmeyi severim bilen zaten bilir

siteye resim koydun bilgi istedin yardım edelim dedik :72: ögrensin ögretelim dedik hata ettik senin gibi birine yerdım edilmez

Nil

Engellendi
marka model ve çekim yöntemini belirmemişsiniz. dipol ? wenner ? schulumberk ? hangi yöntem ile çektiniz. bir rezistivite kullanıcısı olarak görüntüde herhangi bir hedef göremedim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Cihazın kötü imiş. Dikkatimden kaçmadı değil Görüntülü cihazlar ile ilgili epey şikayet ya da hata dönütleri dolaşmaya başladı forumlarda. Yazık günah en ucuzu 15-20 binden başlıyor yahu. Ne olacak bu görüntüleme işinin hali ?

Tb880

Member
evet kimse doguştan bilmiyor zamanla ögreniyor bizim bu işe başladıgımız zaman böyle sayfalar yoktu akıl alacagımız evet zamanla ögrendik 2004 ten beri bu işi yaparım bu kadarda BÜYÜK konuşuyorum kullan madıgım 3 de ve diyer makinalar ve alan taramalar ÇOOOK iyi bilirim
burda bu sitede işaretin ne oldugunu neyi nasıl yapması gerektigini ÖGRENMEK isteyen ama HAK EDEN tüm arkadaşlara sitede olanlara yardım etmeyi severim bilen zaten bilir

siteye resim koydun bilgi istedin yardım edelim dedik :72: ögrensin ögretelim dedik hata ettik senin gibi birine yerdım edilmez
hayırlı işler

Tb880

Member
Cihazın kötü imiş. Dikkatimden kaçmadı değil Görüntülü cihazlar ile ilgili epey şikayet ya da hata dönütleri dolaşmaya başladı forumlarda. Yazık günah en ucuzu 15-20 binden başlıyor yahu. Ne olacak bu görüntüleme işinin hali ?
cihaz kötü olduğuna nereden kanaat getirdiniz iyimidir kötümüdür bilmem ama az çok ş görmesi yeterli bnm için

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
cihaz kötü olduğuna nereden kanaat getirdiniz iyimidir kötümüdür bilmem ama az çok ş görmesi yeterli bnm için
nice çekimler düşüyor bu forumlara. Ordan kanaat getirdik.Kaldı ki tümülüs tünel ve malzemeleri bu kadar yüzeyde olmaz. Cihaz Kötü olunca da uğraşıp durursun. İş görmez. İyi midir kötü müdür bilmem gibi bir tavır hem zamanınızı hem cebinizi yorar. İyi olanı getirin, kiralıyorsanız paranızın karşılığı olarak güzel bir sunum isteyin cihaz sahibinden. Gerekirse sert davranın. Çünkü dolandırıcısı çoktur bu işin.

Tb880

Member
nice çekimler düşüyor bu forumlara. Ordan kanaat getirdik.Kaldı ki tümülüs tünel ve malzemeleri bu kadar yüzeyde olmaz. Cihaz Kötü olunca da uğraşıp durursun. İş görmez. İyi midir kötü müdür bilmem gibi bir tavır hem zamanınızı hem cebinizi yorar. İyi olanı getirin, kiralıyorsanız paranızın karşılığı olarak güzel bir sunum isteyin cihaz sahibinden. Gerekirse sert davranın. Çünkü dolandırıcısı çoktur bu işin.
peki sizin malzeme gördüğünüz yer yani hangi görselde bana da tarif edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...