Toprak altından belirtilr

adem44

Bilgili Üye
Mineral zaten var her yerde 2.5 metre de ne cıkarsa nasibimize benim mineralden işim olacagını sanmıyorum agac dalı kullanıyorum 100 90 doğru hedef 100 10 yanılma kullananlarda boyle diyor bende oyle diyorum.

adem44

Bilgili Üye
30 cm lik kanal kayanın batı onunu veriyor kayanın ustunu kırmıslar obur kayadada komurden boya var 2.5 derinlik demişim 3 metre imiş metre ile olctum.

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Mineral ile cebellesiyorsunuz ..

kabakburgiba

Operatör
değerli kardeşim.bak ustalar hep derki mineral.biz sana ne desek sen burayı kazacaksın.kaz.ama şunuda yap.sana çok büyük bi tecrübe olacak.dışarıya attığın her taşa tut. hedefe gelince o zaman anlayacaksın neye çalıştığını.minerali anca böyle anlarsın.tecrübe olur.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Mineral cubuk hep fikiriz resimdeki yapay kanallar tastaki siyah boya birde tasın ustu kırılmıs bunlar hakkında bi fikir yurutebilirnisinız cubuk işini bi kenera kuyalım .
Çubuk ışini bence kenara koymayalım. Denildiği gibi once tespit sonra islem..
Oymalar , kanallar doğa ana oyunlar oynarlar...
Kirilan yerde başka birileri de uğraş vermiş olabilirler.
Ancak tecrübe satın alınamaz . Ölçtüğünüz metraja inin güzel bir ter atın. Ondan sonra muhakemenizi daha sağlıklı yapacaksınız.

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 247422Ekli dosyayı görüntüle 247430
Ustalarım bu kaya kirdigimda içi komur gibi sanki yıldırım carpmıs tas ozelliğini kaybetmiş ne olabilir yer dolgu bunda eminim tabi bişey varmi mechul birde tas bitti kaferengi insanın içinin acan sarı kil ile karısık toprak cıkmaya basladı o bolgeye ait degil belki medeniyet işidir.

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Bu yerin tam ust tepede tunel var içinde odalar var buyuk ihtimal acılmayı bekliyor ruh deliğini buldum gunes batarken kara tas olan yer bakıyor dogarken tepedeki tunelin girişine bakıyor illaki bi anlamı vardır.

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Guzel tercube oluyor kup yapımında kullanılan macun kıvamında kile ulaştım bakalım hayırlısı ne çıkar bilemem .

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bence kanal dedikleriniz insan yapımı değiller. Bundan dolayı sizin minerale yakalanma ihtimaliniz yüksek, ama yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişiniz sonlandırmadan çıkmayın derim. Umarım dolu çıkar ve bizler yanılırız ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Korkarımki yumruk büyüklüğünde daha kıvamlı bir kill balçık çıkacak. Fakat bu yere bunca emek verikmiş sonlandırmadan bırakmak olmaz. Umarım muvaffak olursunuz ustam. Selametle sağlıcakla kalın.