Toprağa frekans gönderme ve alma hakkında bilgisi olan arkadaşlar,ustalar nasıl oluyor bu iş?

oymak beyi

Bilgili Üye
heheeyyt beee , baya zamandir gordugum en hoş manzara. abi çalışıp emek veren herkes saygıyı hak eder. biladerle biz de baya uğramıştık ama senin ki gibi emek harcamadik usta, basit biseylerle normal cubuk dan cok daha iyi sonuç veren bir noktaya geldik şükür ama siz baya emek harcıyorsunuz, bu kadar emekle sonuç alamazsaniz üzülürüm. inşallah muaffak olursunuz. kolay gelsin

Asya26

Member
Ne oldu dalınızamı bastık. Kara düzen çubukcuları .
Siz suyu ve boşluğu bulursunuz minerali bulursunuz.
Ama metali ve değerli madeni bulamazsınız.
Gruptan ayrıl diyorsun. Makinani sat diyorsun .
Sen kimsinki bana böyle yazı yazıyorsun .ben araştırma ve ar ge yapan kişiyim burada bilgilendirmek amaçlı yazı yazıyorum. Kiseyede bu al bunu yap demiyorum .
.

atasdibi

Bilgili Üye
Ne oldu dalınızamı bastık. Kara düzen çubukcuları .
Öncelikle üslubunca konuşmayı öğren. Sonra benim söylediklerimi ele alıp çürüt. O sinyal jeneratörünün nasıl çalıştığını bil. O antenin ne olduğunu nasıl sinyal verebildiğini anlat. Ben çubukçu olsam benim yazılarımı oku derdim, olmadığım için bu işin üstünde yıllarını harcamış bir ustanın yazılarını tavsiye ettim.

Bundan sonrası okuyucular içindir.
Define sitelerinde hep kahramanlar çıkar, teknoloji üreten firmaların tecrübelerini önemsemeden ben yaptım oldu diye ortaya bir şeyler çıkarırlar gerisi gelmez. Sinyal jeneratörünü, antenin nasıl kullanıldığını, metalin diamanyetik-manyetik farkını bilmez frekans yakalamaya uğraşır. Define sitelerindeki uydurma yazılarla altının frekansını bilir, sinyali gönderdiğini sanır ama geri almak için ne gerektiğini bilmez.
Bu yazdıklarıma sinyal jeneratörü frekansı şu şekilde veriyor, şöyle bir sinyal geri geliyor bu sinyali ben şu şekilde görünür anlaşılır hale getirip yerini tespit ediyorum demek yerine ben yaptım deyip kendi yaptığını savunur fiziksel bir kanıt gösteremez.
Evet güzel hikaye gerisini izleyip görmek gerek.

atasdibi

Bilgili Üye
okt alan tarama toprağa frekans verdirerek maddeyi tam odaklıyor ama sistem biraz pahallı cihazı bizzat gördüm pahallı olduğu için alamadık . yani toprağa sinyal verme olayı gerçek bilginize
Toprağa sinyal verdiğini nasıl anladınız. Sinyal mi ölçtünüz

sirus

Yeni Üye
Son 50 60 yıldır define işinde teknolojiden yararlanmaya başlandı. Öncesi insalar yerin onlarca metre altındaki mezar odalarını mahsenleri kral mezarlarını tesadüfen buldular galiba.

atasdibi

Bilgili Üye
Son 50 60 yıldır define işinde teknolojiden yararlanmaya başlandı. Öncesi insalar yerin onlarca metre altındaki mezar odalarını mahsenleri kral mezarlarını tesadüfen buldular galiba.
Yeraltı tespitlerinin nasıl yapıldığını araştırırsan tesadüfen bulunmadığını anlarsın. Savunduğunuz alan tarama, frekans verme gibi yöntemlerle ilgili 1 tane bile örnek bulamazsınız.

sirus

Yeni Üye
Yeraltı tespitlerinin nasıl yapıldığını araştırırsan tesadüfen bulunmadığını anlarsın. Savunduğunuz alan tarama, frekans verme gibi yöntemlerle ilgili 1 tane bile örnek bulamazsınız.
Okumakla anlamak aynı şey değil. Okuduğunu anlayabilmek önemli

mega

Yeni Üye
atasdibi biz araştramadik .sen söyle bakalım yer altı tespitleri nasıl yapıyorlar biliyorsan anlat bakalım herkes ōgrensin boşuna emek saf etmesin senin nahcizane bilgilerinden yararlansın.bosuna bu millet arayış içinde olmasın boşuna bu defineciler boşuna bir kucak para vermesin frekanslı cubuklara. Senin ōnerdigin çubukları alsın kestirmeden sarı kızı bulsun sana dua etsin .bende dahil dua edenlerden olacak. Sevgi ve saygılarla 73.ler

atasdibi

Bilgili Üye
Keşke bunu yazmadan yazdıklarımı okusaydın. Bu işin kısa yolu yoktur yazmıştım ama bir daha yazayım. En iyi cihazı da alsan kısa bir yol yoktur. Malzemesini kendisinin alacağı bir kaç değişik çubuk maliyet anlamında fazla tutmaz. 1 metre bakır tel, 1 metre alüminyum çubukla test yapabilir merak eden. Bunu nasıl yapacağına dair binlerce video var. Hevesini giderir isteyen ucuz maliyetle.
Madem araştıramamışsın TESPiT MÜHENDiSLiK YERALTI ve ZEMiN EKSPERTLERi Zemin Etüdü Haritalama Jeofizik Arkeojeofizik Yerbilimleri - ARKEOJEOFiZiK (tespitmuhendislik.com)

Bu da bir üniversitenin arkeolojik çalışması. Bunlarda alan tarama kullanmayı bilmiyorlar.
https://www.google.com/url?sa=t&rct...&isAllowed=y&usg=AOvVaw0b6bE9JAtywbrUeuwujCjb

Yeraltı tespitinin nasıl yapıldığını anlatıyor. Alan tarama kullanmak akıllarına gelmemiş :) Bu kadar teknoloji kullanıyorlar yeraltındakilerin tespiti için. Kestirmeden sarı kızı ancak kuyumcu vitrininde görürsün.

Son düzenleme:

Helios

Member
Toprağa sinyal gönderıp almayı en iyi siyonist abd yapıyor bu aralar.