Tilsimla ilgili

Ngdl51

Editör
Her türlü belli eder kendisini ama gerçekten tılsım varsa, ülkenin gömülerinin %95 tılsım yok. Bu tılsım işi bizim definecilerin olmazsa olmazı tutturmuşlar bi tılsım gidiyolar. Afedersiniz kendi dikkatsizliklerinden başlarına açtıkları tüm olayları cinlere bağlayan bi toplumun bireyleriyiz... Cinci efendi belliki yolunda bak özellikle hoca demiyorum.. Sizden ona ekmek çıkmaz Allahın izni ile...
Boylelerini hic sevmem ustam insanin akliyla dalga geciyor oyle bisey olmus olsa kac gun calistik illaki ben burdayim derdi bizim salaklarda suc boylelerine inaniyorlar

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Cin işi bana uckagat gibi geldi bu medyumları oldum olası sevmem insanın 2 gozu var sadece onunu gorur bu medyumlar her taraftan haberleri varmıs gibi konusuyor hayvanları aratmıyacak insanlar oldugu muddecce medyumlarda ortalıkta cirit atar suc medyumdan cok bu sahtekarlara inanaların bir dukkanda sergilenen elbise alıcı olmayınca o elbise cop olur suc kımın satanınmı alanınmı tabiki alanın satanın 1 sucu varsa alanın 10 sucu belkıde daha fazla sucu var .

adem44

Bilgili Üye
Bence işinize bakın o hoca ne isa getirin kazıdıgınıznyere gomun gitsin .

cici264

Yeni Üye
tılsımlıysa hiç bulaşma. ölme ihtimalin olur. tek bir yerde tılsım olur. onu yaparsan örneğin kapıyı açınca üstüne bişey düşer vb. ulaşamazsın.. önce için rahat olsun bi hocayla git var mı yok mu öğren

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Ondan sonra adamdan sayarlar ustam onun gibi tiniyetsizler icin ceza yatmaya degmez
Gercekten gom demiyoruz tabi ): bana uckagat gibi işe basla az kaldı cin felan filan ozamankadar cin yoktu işe az kalıncamı cin li oldu ben biyere gitmiştim degirmene sadece cubuk tuttum yerın dibinden istik sesi çıkıyordu cinli olsa boyle seyker duymanız lazım ekseriyetle kindiden sonra oluyor.

Ngdl51

Editör
Gercekten gom demiyoruz tabi ): bana uckagat gibi işe basla az kaldı cin felan filan ozamankadar cin yoktu işe az kalıncamı cin li oldu ben biyere gitmiştim degirmene sadece cubuk tuttum yerın dibinden istik sesi çıkıyordu cinli olsa boyle seyker duymanız lazım ekseriyetle kindiden sonra oluyor.
Ustam kac gun gittik bide surekli gece calistik iş bitmek uzere boyle bisey olsa belli olurdu bunu benim geri zekali ekibe anlatamiyorum neymis kapagi acip mali gorsekte alamazmisiz vs vs