TILSIM NEDİR ! Herkes İçeri baksın :)

Pscyhe

Engellendi
Bunu sormamin nedeni gecmisteki medeyitleri arastirmam tarih kultur yasam tarzi inanc meselesi ve rituellere bakinca kan degil kurban istediklerine sahit oldum.kurban istiyolar resmen buyu kara buyude bunlari destekliyor.peki illa bu olmadan bu tilsim buyu asilamiyormu baska yontemi yokmu.yaratilis olarak en ustun biziz onlar bize hukmedemez ama bunun mutlaka yolu olmali.hani olmadi diye malzemeyi yeri birakip cekip gidecekmiyiz..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunu sormamin nedeni gecmisteki medeyitleri arastirmam tarih kultur yasam tarzi inanc meselesi ve rituellere bakinca kan degil kurban istediklerine sahit oldum.kurban istiyolar resmen buyu kara buyude bunlari destekliyor.peki illa bu olmadan bu tilsim buyu asilamiyormu baska yontemi yokmu.yaratilis olarak en ustun biziz onlar bize hukmedemez ama bunun mutlaka yolu olmali.hani olmadi diye malzemeyi yeri birakip cekip gidecekmiyiz..
Ustam şöyle anlatmaya çalışayım. Bir şehri ele geçirmek için oradaki orduyu yıkacak bir orduyla gitmek gerekiyor. Eğer yanındaki hocanın yardım aldığı cinler onladan kalabalık ve üstün ise malı alabilirsin ama değil ise hiç bulaşmazlar bile. Bizim arkadaşlarda mağara içerinde bulunmuş güllü ve kuyruklu bir haç vardı hoca göserdiler hoca buradaki malı ben alamam ve alabilecek hocayıda hiç tanımadım dedi. Oradaki malı almak için koca bir ordu lazım dedi.

Tabi iş bu kadarlada kalmıyor diyelim ki savaşa kazanıp malı aldın. Cinler kindardır ve öc alacaklardır. Yani bir zarar verirsen on zarar görürsün. O yüzden can önce geldiği için hiç bulaşayız :)

hakan222

Member
Arkadaşlar benimde kazı yaptığım yerde çin vardı 3 tane yani bana güzükenler bunlardi hatta yardım bile istemiştim fikir olarak. Ben şunu çok iyi anladım işi bilen birisi yapması çok önemli bir papaz işimizi halletti hemde Bir telefonla işi doğru kişi yaparsa hiç sorun değil inanin... Bunların dışında kazı yaptığiniz zaman çiğ soğan Sarımsak yenmezse iyi olur ve içkili birimin oraya kırküçgün uğramaması gerek bunlarda önemli.