Tilki mi bu resim?

Azrad

Engellendi
Apollon01 resim çok kötü usta doğru analiz edilecek seviyede değil Daha canlı resimler ekleyiniz

Apollon01

Moderatör
Moderatör
selamlar

ustalar bukonu çok konuşuldu yazıldı çizildi, hepinizin emeğine sağlık, özellikle MendereS Nihat k BulursamKader25 Esteban74 mayhem alderado ustalarım ve ismini sayamadığım tüm ustalara saygı ve selamlarımı iletiyorum,
bu domuz dediğimiz resmin arkası ve tilkinin önü baktığı yerde çalılıkta 2 adet çökme tespit ettim, inanın önünde karşı yöndede emareler vardı ama maaşallah yağmur çok yağdığından ormana giremedim, bukadar yeterli sanırım, ben bulmadım siz buldunuz, yönlendirdiniz, hepiniz varolun hakkınızı helal ediniz, Allaha emanet olunuz abiler, saygılar hepinize

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bunlarda karşımıza çıkıyor

bunlarda rastgelebiliyor; ilgi alanımıza maalesef istemesek de çıkıyor;

The Thing

C*
Süper Moderatör
Onada Rabbim can vermiş :)

Nihat k

Aktif Üye
Tamam dostum inşallah güzel manzaraymış

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Tilki ve domuzdan haber var

evet ustalar; tilki ve domuzu yeniden resimledim, tilki konusunda yardım bekliyom, domuzun ardında iki çökmüş yer tespitim oldu, tilki ne der bu haliyle ( var yok çok tartışıldı, yine de yok diyenlere saygım yine sonsuz, eyvallah ustalar)
BulursamKader25 Turko Nihat k Esteban74 Esperado poseidon2023 uçmuş bozoklu ustalar sizlerin görmesini isterim, aslında burda çok şey var daha ama o da başka konuya kalsın, bunu bir üsteleyelim inşallah selam ve saygılar ustalarım

Apollon01

Moderatör
Moderatör
tespitim

burası ustalar, manzara da çok güzel