tavuk ve civciv

Bekleyen Adam

Yeni Üye
abiler eski bir ermeni evinin icinde bir direk agac var 2 metre boyunda evin üzerindeki büyük hezeni tutuyor direğin üstünde 3 civciv bir tavuk var tvuk civcivlerin üstünde makine tuttuk baktık yerde birsey göstermiyor direk agaca bakacaktık alırsak ev üstümüze coker diye dokunmadık ne diyorsunuz içinde olabilir mi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tavuğun kafası doğuyamı batıyamı bakıyor biliyormusunuz. Birde evin harmanlığı evin hangi yönünde kalıyor, harmanlığın resmini çekebilirmisin komple görünecek şekilde. Selametle kal

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Tavuğun kafası doğuyamı batıyamı bakıyor biliyormusunuz. Birde evin harmanlığı evin hangi yönünde kalıyor, harmanlığın resmini çekebilirmisin komple görünecek şekilde. Selametle kal
hocam evin bodrumunda yani hayvan konulan bölümünde tam ahır gibi değil resmini atarım ama resimde cok belirsiz cıkıyor istersen hikayesini kısaca anlatayım ruhsatlı olarak bahsettiğim eve kazı yapaya gitmiştik yaklaşık 10 sene önce makinemiz direğin yan tarafını gösterdi bizde çalıştık ama sonuç alamadık calışma esnasında kolum direğe sürtüp duruyordu üzerinde horasan tabakası vardı elimdeki keserle tabakayı düşürdüm üzerine su attım kırmızı bir boya belirdi ama görmeniz lazım öyle böyle değil muazzam bir kırmızılığın üstünde siyah kalemle geçilmiş gibi bir tavuk 3 civciv çizilmiş civcivler aşağıda tavuk üstteydi bu alanda harman yeri yok hocam yönleri doğu tarafına bakıyordu ama yıllar gectikçe çizimler kaybolmuş o zamanda fotosunu cekmek aklımıza gelmemişti o yuzde sadece diregin bir resmi var istersen atabilirim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evin içinde bende görmüştüm tavuk civciv horasanla yapılmlştı, evin tarlası falan yokmu. Siz yinede sinyal aldığınız yerleri inceleyin bana yardımcı olursanız buda sağlıklı olacak. Ev tekmi mahalle gibimi, biraz anlatırmısınız.

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Evin içinde bende görmüştüm tavuk civciv horasanla yapılmlştı, evin tarlası falan yokmu. Siz yinede sinyal aldığınız yerleri inceleyin bana yardımcı olursanız buda sağlıklı olacak. Ev tekmi mahalle gibimi, biraz anlatırmısınız.
hocam ev mahallede tarlası yok eskiden bir sarrafın ermeni bir sarrafın eviymis tek sorum şu sizce direğin içinde olabilir mi

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Tavuk ve civciv sembolü türkiyede çok sık heryere herkez tarafından çizilen çoğu yerde hayali ve sahte bir semboldür.Bu sembol gerçek olmasi için gizli veya saklanmış biryerde bu sembolü bulmuş olmanız gerekmektedir.Açıkta bu işaret olmaz.Açıkta olan işaret dini ve aileyi temsil eden bir semboldür define ile alakası yoktur.

Tavuk civciv aile ve ruhsal sevgiyide temsil eden bir dini semboldür.Bu işareti evin içinde dahi görebilirsiniz aileyi temsil ettiği için.Tavuk işareti anne sevgisini ve Hıristiyan sevgisini sembolize eder tavuğun çizimlerde önde olmasının sebebi kendini feda eden besleyici ve koruyucu anlamına gelmesinden dolayıdır.Tavuk incilde anne civcivlerde çocukları temsil eder.

Günümüzde sıklıkla gördüğümüz replika tavuk civciv işaretlerine dikkat ederseniz her gördüğümüz sembolde önde tavuk civcivler arkasında veya üstünde.

Orjinal bir işarette civcivler anneye yakın kanatların veya karın altında olması lazım.Semboldeki amaç Anne koruyucudur kanatları altında yavrularını yani civcivleri korur açık kanatlar ve kanatların içindeki yavrular kapalı gizli anlamınıda verir.Define platformunda bu hususları göz önüne alarak arge çalışması yapınız.

İşaret kolay bulunmamalıdır gizli olup bulunan tavuk civciv işareti tavuğun kanatlarındaki amacı yani kanatlar kapalı alan civcivleride değerli saklanmış olarak olarak define olayına işareti kaydırabiliriz

Son düzenleme:

Bekleyen Adam

Yeni Üye

Tavuk ve civciv sembolü türkiyede çok sık heryere herkez tarafından çizilen çoğu yerde hayali ve sahte bir semboldür.Bu sembol gerçek olmasi için gizli veya saklanmış biryerde bu sembolü bulmuş olmanız gerekmektedir.Açıkta bu işaret olmaz.Açıkta olan işaret dini ve aileyi temsil eden bir semboldür define ile alakası yoktur.

Tavuk civciv aile ve ruhsal sevgiyide temsil eden bir dini semboldür.Bu işareti evin içinde dahi görebilirsiniz aileyi temsil ettiği için.Tavuk işareti anne sevgisini ve Hıristiyan sevgisini sembolize eder tavuğun çizimlerde önde olmasının sebebi kendini feda eden besleyici ve koruyucu anlamına gelmesinden dolayıdır.Tavuk incilde anne civcivlerde çocukları temsil eder.

Günümüzde sıklıkla gördüğümüz replika tavuk civciv işaretlerine dikkat ederseniz her gördüğümüz sembolde önde tavuk civcivler arkasında veya üstünde.

Orjinal bir işarette civcivler anneye yakın kanatların veya karın altında olması lazım.Semboldeki amaç Anne koruyucudur kanatları altında yavrularını yani civcivleri korur açık kanatlar ve kanatların içindeki yavrular kapalı gizli anlamınıda verir.Define platformunda bu hususları göz önüne alarak arge çalışması yapınız.

İşaret kolay bulunmamalıdır gizli olup bulunan tavuk civciv işareti tavuğun kanatlarındaki amacı yani kanatlar kapalı alan civcivleride değerli saklanmış olarak olarak define olayına işareti kaydırabiliriz
hocam dediklerin cok doğru yukardada belirttiğim gibi bu işareti gizlemiş ustunu horasanla sıvamışlar horasanı tesadüfen farkedip kırdım altından tavuk üstte olmak kayıdıylar 3 civciv 1 tavuk cıktı kırmızı bır boyanın üzerine cizilmiş şekilde cizim yillar gectikçe kayboldu anlmadığım tek nokta şu onca makine tutmamıza ragmen bir sonuç alamadık ben bu direkten supheleniyorum olasılığı var mı onu soruyorum boşuna calışmamak için civcivler ucgen gibi dizilmiş tavugun altında beni aydınlatırsan mutlu olurum