Taş

Kea

Member
Resimde yani fotoda belli olan bir durum yok bizler fotoğrafta tünel göremiyoruz.Keşke tüneli dıştan ve içten fotoğraflama imkanın bizimde görme imkanımız olsaydı .Burası aynı yer mi.Su az akan noktalarda kayalar arasında ki toprak birikintileri bazen dediğin kokuyu hapseder kendinde mevcuttur koku.Çoğu nemden olur.Oda içi gazı farklıdır.Zemin altında çıkan içi dolu küpten gelen kokuda farklıdır aylarca koku küpten ayrılmaz sinmiştir.
Calıştık ça yeni resim atıyorum zaten yerler aynı ya sağı ya solu ya alt tarafı ama sen doğal dedin yığmanın eski ve yeni halini attım yerdeki taşı kırarsam tünelide göreceksin

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben yığmaya bakmadım.Görmemişim yani ona bişey diyemem bütün dediklerim şahsi fikrimdir.En doğrusunu Allah bilir.İsterdim ki elle yapılmış oyma yada kabartma bişeyler görüp çekeydin çalışaydın başarılı olaydın.Allah nasip versin inşaAllah.

Kea

Member
Calıştık ça yeni resim atıyorum zaten yerler aynı ya sağı ya solu ya alt tarafı ama sen doğal dedin yığmanın eski ve yeni halini attım yerdeki taşı kırarsam tünelide göreceksin
Ayrıca hocam YığmaYa doğru diye resim attım eski hali yeni hali ve civar resimleri paylaşıyorum zaten
Koku olan yer alt taraf orayada geçecem burayı halledeyimde boşluk tespit ettim ve boşlukta metal işareti alıyorum

Kea

Member
Ben yığmaya bakmadım.Görmemişim yani ona bişey diyemem bütün dediklerim şahsi fikrimdir.En doğrusunu Allah bilir.İsterdim ki elle yapılmış oyma yada kabartma bişeyler görüp çekeydin çalışaydın başarılı olaydın.Allah nasip versin inşaAllah.
Saygı duyarım hocam elle yapılmış bişey olursa onuda paylaşacağız zaten çalışıyorum inşallah allahın izni ile başarılı olacam duanı eksik etme yeter hocam

Kea

Member
Taban kısmı komple bu mozaikten

The Thing

C*
Süper Moderatör
Boşluk teyitin kaça kaç çıktı, ölçebildin mi.