Taş üzerinde haç işareti görüyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hocam emin olmak adına bu görseli attım. Taşın konumu bu şekilde. Aynı yerimi kastediyoruz acaba. Yeşil ile işaretlediğim alan mı mezar. Teşekkürler 🙏🏻
Soruyu öyle bir sormuşsunuzki sanki mezar dese bugün işlem yapicakmişsınız gibi geliyor. Aman sakına tespitsiz öyle bir hata yapmayın....

retributive

Member
Soruyu öyle bir sormuşsunuzki sanki mezar dese bugün işlem yapicakmişsınız gibi geliyor. Aman sakına tespitsiz öyle bir hata yapmayın....
😂😂😂Hocam çok meraklıyım bu konularda. Beni heyecanlandıran tarihi bi esere dokunmak, uygarlığın oralarda varoluşuna şahit olmak. Mezar var denilince şaşırdım yani “vay be bizim burda dağ başında kim yaşayabilir ki” dedim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için 😊

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayanın kendisine cihaz tutun öncelikle, zamanlar yol alırsınız.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
😂😂😂Hocam çok meraklıyım bu konularda. Beni heyecanlandıran tarihi bi esere dokunmak, uygarlığın oralarda varoluşuna şahit olmak. Mezar var denilince şaşırdım yani “vay be bizim burda dağ başında kim yaşayabilir ki” dedim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için 😊
Çok güzel... Her ne kadar son yıllarda tarihi eser namına bilinçli yada bilinçsiz birşey bırakmamış olsalarda.. sizin gibi sahip çıkan koruyan birilerinin varlığından haberdar olmak da umut verici :)

Son düzenleme: