Tarsus kazısı

matrax33

Aktif Üye
yok bisey yok devam devam.son 10 yilda 1168 izinli resmi kazida bisey bulunamamis.yanliz medyada defineci haberlerinde kakili orcinal obje var.
demekki izin alinca cikmiyomus. @Kamhi Leonard
İzinli kazıcıların alayı cinci hocalardan duyduğu hurafelerle dağı taşı deliyor. Bitane arge üzerine izin kalıp kazanı ne duydum ne gördüm. Komedi filmi gibi gördüğü her taşı mahsen girişi diye günlerce kazdırıyolar.

serkancan

Aktif Üye
Anlatsam şurada, yok canım , halla halla , yok ya o kadar değildir.
Diyeceksiniz çok iyi biliyorum..

Ama maalesef öyle..

serkancan

Aktif Üye
O olayda öldürülen polis sayısı 13 olduğunu biliyor muydunuz ?

Y@vuz

Aktif Üye
1tane diye biliyorum. 13polis şehit edilecek kadar neolmuş neçıkmış ustam

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Maşallah.Herkes istihbaratçı olmuş.Bu kadar devlet sırrı bilgileri,üstelik hepsi de birbirinden farklı bilgileri bu kadar insan bildiğine göre,ya herkesin MİT te bir tanıdığı olmalı,ya da devlet sırrı sır olmaktan çıktı.

İstanBoLu

Member
Tüm yorumları bastan sona okudum herkesten gizli yapilan isi bilen var nasıl is çözemedim ama bu olay deprem olduğu zaman herkesin birbirine gönderdiği ses kaydı ya işte bizim bi arkadaşın oğlu bilmem ne ulkesindeymis oradan telefon etmiş tekrar deprem olacak araştırma yapmışlar devlet insanlar panik yapmasın diye soylemiyor dikkatli olun mesajlarına benziyor bu kazi zamanı boyle birşey olmuş olabilir yoksa gizli tutulan birseyi illaki bilen birisi vardır ona bisey demem ama 3-5 kişinin bilmesi garip

RONİN

Member
Tarsus Ley Hatlarının geçtiği önemli 12 noktadan birisi. Hitler'in dahi konuyla ilgili çalışması var, konu derinlemesine araştırılırsa işin ucu Philadelphia deneyine kadar dokunuyor. Hatta bazı teorisyenler Philadelphia deneyinde kullanılan cihazın burada gömüldüğünü, aranılan söz konusu şeyin o olduğunu söylüyor. Bölgede yaşayan bizzat tanıdıklarımın ilettikleri: ''kazı süresince garip bir şekilde bölgedeki tüm frekanslar kesildi ya da daimi bir parazit oluştu, telefonlar, radyolar, tv'ler verimli çalışmadı ve muazzam baş ağrıları çektik'' yönünde. Herşey bir komplo teorisinden ibaret. Umarım ölmeden önce işin arkasındaki gizemi öğreniriz.