Tapınak şovalyelerinin türkiyede sakladığı on hazine dolu gemi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Büyük Çekmece gölünü ve Tüp geçit projesini takip ederseniz, tapınak şovalyeleri hazinesine giden yolu ve bu hazineyi alacak tek kişiyi bulursunuz! Bu hazine efsane değil gerçektir! Lozanın gizli maddeleri var boğazda üst geçit az gelir alt geçit olmalı hikayesi ipek yolu felan filan hikaye! Yolun nereye çıktığı belli! Ümidimiz Şahıslara değil Ülkeye katkı sunmasıdır!

Niye yeri söylüyorsun Gece gece rüyandamı gördün :200: Peki sen türbeyide bilirsin tam omega yapan yerde . Bende gece gece kimse yazmıyor diye yakınıyordum . Nasılsın iyisindir umarım .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Mal bulanındır İş makinan olsa çözemezsin öyle yerler var . Hem sen yatmıştın gözün açıkmı uyuyorsun :200:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Haklısınız ustam ondan dedim bazı yerler gizli kalmak zorunda diye. Yanarımda o yıldız avcısı heykeline nasılda gelin oldu gitti onaltı milyon dolara..

edirne22

Editör
Sedegor ustanın dediği gibi duymuştum ben de olayı.
büyükçekmece daha göl (lagün) değilken, açık bir körfez olduğu zamanlarda
gemilerle malları taşıyıp yarımburgaz mağralarına gömmüşler diye anlatılır.
olay sanırım batı romanın yakılması zamanları hazinenin doğu romaya taşınması işiymiş.
takribi yılları M.S. 452 yılları olabilir. Attila'nın Roma'nın kapısına dayanma zamanları olabilir.
eğer böyle bir altın taşıma olayı olmuşsa, anlaşmadan ve işler düzeldikten sonra geri götürülmüş olmalı.
ama geri taşınmamış da olabilir çünkü 495'te Batı Roma yıkılıyor. bütün malzeme doğu roma'da mı kaldı acaba...
bir komplo teorisi daha atayım. 1204 yılında doğu romanın, haçlı seferi sırasında işgal edilip, istanbuldaki tüm
heykel altın ve hazinenin avrupaya götürülmesi acaba bu altınların intikamı mıydı?

bundan başka bir de ikinci dünya savaşı sırasında trenlerle getirilen altınların, zeytinburnu istasyonunda trenlerden indirildiği ve yakındaki kızılay binasının bahçesine gömüldüğü de anlatılır...

efsaneler efsaneler...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
olay sanırım batı romanın yakılması zamanları hazinenin doğu romaya taşınması işiymiş.
takribi yılları M.S. 452 yılları olabilir. Attila'nın Roma'nın kapısına dayanma zamanları olabilir.
eğer böyle bir altın taşıma olayı olmuşsa, anlaşmadan ve işler düzeldikten sonra geri götürülmüş olmalı.
ama geri taşınmamış da olabilir çünkü 495'te Batı Roma yıkılıyor. bütün malzeme doğu roma'da mı kaldı acaba...
bir komplo teorisi daha atayım. 1204 yılında doğu romanın, haçlı seferi sırasında işgal edilip, istanbuldaki tüm
heykel altın ve hazinenin avrupaya götürülmesi acaba bu altınların intikamı mıydı?

bundan başka bir de ikinci dünya savaşı sırasında trenlerle getirilen altınların, zeytinburnu istasyonunda trenlerden indirildiği ve yakındaki kızılay binasının bahçesine gömüldüğü de anlatılır...

efsaneler efsaneler...
Duyduklarının bir kısmı dogrudur.
Şu an Vatikanın Türkiyeye bir teklifi var, Tek bir projenin durdurulması karşılığında, başka yerde 4 aynı projenin fonlanması, ayrıca dış borçların ödenmesi gibi şeyleri içeriyor! Lakin bu teklif kabul edilmedi diye biliyorum!

Bahsi geçen Hazinenin olduğu bölge için dünya Hırıstıyanları ayakta Hatta bir kısım Yahudiler dahil, Ülkemizde iç ve dış huzursuzlukların asıl nedenide bu. Evet Suriye ve Ortadoğu her nekadar gündemde olsada asıl perde arkası bu hazine! Evet Woyvoda imzalı yerlere barajlar yapıldı bir çok yer alındı Vatana katkısı var yada yok tartışılır, ama bu kez iş çetin! Büyük Çekmece ve çevresindeki gelişmeleri takip ederseniz olay nereye gider anlarsınız! Boğaz çok büyük ve tamamen batık gemilerle dolu olsada tek bir hat en önemli olanı sadece bir projeden öte bir şey olmasaydı milyonda bir ve en son değerlendirilecek hat bu projenin geçtiği yer olurdu! Kısacası Define ve Hazine avı bizler için yasak olsada bu kanunlar sıradan vatandaş için, Büyük balıklara yem atıldı oltalar çekiliyor, capınıza bakmadan böyle yerleri aklınızdan gecirmeyin zira bir gecede hayata Elveda der gidersiniz.
Bakın Adnan Oktar denen Haine 1400 yıllık Tevrat için gencecik bir defineciyi harcadı gitti daha bir yıl oldu. Adnan denen deyyus bu işlerin son zinciri.

Hem farz edelim dünya sırtını döndü gidin alın dedi size sanıyormusun uz gücünüz yetecek? Aklının kesmedigi ağaca tırmanırsan kendini yerde sırt üstü bulursun.

Sedegor

Engellendi

efsaneler efsaneler...
Duyduklarının bir kısmı dogrudur.
Şu an Vatikanın Türkiyeye bir teklifi var, Tek bir projenin durdurulması karşılığında, başka yerde 4 aynı projenin fonlanması, ayrıca dış borçların ödenmesi gibi şeyleri içeriyor! Lakin bu teklif kabul edilmedi diye biliyorum!

Bahsi geçen Hazinenin olduğu bölge için dünya Hırıstıyanları ayakta Hatta bir kısım Yahudiler dahil, Ülkemizde iç ve dış huzursuzlukların asıl nedenide bu. Evet Suriye ve Ortadoğu her nekadar gündemde olsada asıl perde arkası bu hazine! Evet Woyvoda imzalı yerlere barajlar yapıldı bir çok yer alındı Vatana katkısı var yada yok tartışılır, ama bu kez iş çetin! Büyük Çekmece ve çevresindeki gelişmeleri takip ederseniz olay nereye gider anlarsınız! Boğaz çok büyük ve tamamen batık gemilerle dolu olsada tek bir hat en önemli olanı sadece bir projeden öte bir şey olmasaydı milyonda bir ve en son değerlendirilecek hat bu projenin geçtiği yer olurdu! Kısacası Define ve Hazine avı bizler için yasak olsada bu kanunlar sıradan vatandaş için, Büyük balıklara yem atıldı oltalar çekiliyor, capınıza bakmadan böyle yerleri aklınızdan gecirmeyin zira bir gecede hayata Elveda der gidersiniz.
Bakın Adnan Oktar denen Haine 1400 yıllık Tevrat için gencecik bir defineciyi harcadı gitti daha bir yıl oldu. Adnan denen deyyus bu işlerin son zinciri.

Hem farz edelim dünya sırtını döndü gidin alın dedi size sanıyormusun uz gücünüz yetecek? Aklının kesmedigi ağaca tırmanırsan kendini yerde sırt üstü bulursun.

Yani efsane dediğin bir yere bir gün çıkar biri gelir yarısı bizim derse şaşırma, diğer yarısıda benim diye kabul etme çünkü eline geçecek tek şey çalıştığın 100-150 TL yevmiye olur bunuda verirler çünkü işçinin ustanın hakkını yemezler söz verilen yarı zaten senin olmadığından sonunda pişman olursun.

Siyaset yapılmaz burda ama bu konular drek siyasete giriyor, Erdoğan istese satar isterse tek sikke vermez, benim gördüğüm dayatıyor yerinde kim olsa satardı kimseninde umru duymazdı. Elbette iş birliği olabilir ama gelin sizin olanı alın demiyor.

Türkiye 16 yılda tek bir fabrika yapmadı yapılanıda sattı belki ama 16 yılda bir refah vardı özel sektöre yap sat verdiğini cıkarsan
vergilerle yapılan şeylerin yapılması imkânsızdı
Kısacası en büyük defineci Hükümetimizin oldu ))) Bir kaç aşama var onlar bertaraf olsun Bu ülkeyi kimse tutamaz haaa bertaraf olmaz ise bu durumda Afrika Ülkeleri bizden iyi durumda olur, zaten büyük bir krizdeyiz seneye ya bir bomba gibi patlar bu durum yada yeni bir miladın başı olur.

Son düzenleme:

yusuf enver

Aktif Üye
@Sedegor ustanın dediği gibi duymuştum ben de olayı.

efsaneler efsaneler...
doğma büyüme Zeytinburnuluyum bende bu anlatılanları duymuştum bana göre altınları saklıyacakları tek yer zeytinburnu istasyonuna çok yakın yer olan yedikule zindanlarının hemen yanındaki eski gaz fabrikası osmanlıdan kalma binalar hala orada durmakta eski raylar fabrikanın içine kadar gidiyor Ekli dosyayı görüntüle 204099

1Efsane1

Yeni Üye
Zeytinburnu konusu doğru sadece saklanan nazi altınları.

yusuf enver

Aktif Üye
Zeytinburnu konusu doğru sadece saklanan nazi altınları.
bundan 10 sene önce zeytinburnunda avrupanın en büyük alış veriş merkezi temeli atıldı KOÇ şirketi alanın her yerini kapattılar bir sene sonra hiç birşey olmamış gibi sessiz sedasız oradan ayrıldılar o günlerde zeytinburnundaki insanların konuştukları çok büyük bir hazineyi çıkardıklarıydı daha sonra o alanı başka bir guruba devrettiler bütün olaylar pazıl parçaları gibi zamanı geldiğinde çözülüyor

edirne22

Editör
kanal istanbul güzargahı olan sazlıdere barajına yakın bir yerde,
karışıklık zamanları 40 kiliseden toplanıp gömülmüş malzeme olduğu söyleniyor.
hatta bulunduğu yeri görmeye de gidildi, ama kanal istanbul projesi ortaya çıkınca işlem yapılamamış.
hafriyat işini alan şirket, köşeyi döner....

Sedegor

Engellendi
kanal istanbul güzargahı olan sazlıdere barajına yakın bir yerde,
karışıklık zamanları 40 kiliseden toplanıp gömülmüş malzeme olduğu söyleniyor.
hatta bulunduğu yeri görmeye de gidildi, ama kanal istanbul projesi ortaya çıkınca işlem yapılamamış.
hafriyat işini alan şirket, köşeyi döner....
izin üstesin ))) Büyük cekmecenin sagındaki Tümülüs tipi tepe ve 800 bilemedin 1 kilometre solundanki şu an tarla olan kilisede bak nerler olacak. 3 kilise var bölgede ücüde yıldız! Ama biri varki gölün içinden yolu olan her şey orda!