Tanıma

Constantine

Yeni Üye
BU şekilde mevcut bir para var fakat dönem ile ilgili hiç bir fikrim yok... Hangi dönem ve fiyat hakkında yardımcı olunuz lütfen...Teşekkürler!

Constantine

Yeni Üye
Bu paranın dönemi ve fiyatı hakkında yardımınıza ihtiyacım var... Teşekkür ederim şimdiden...

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bunlar çağımızda yapılan taklit sikkeler.turistlik sit alanlarında hediyelik eşya satılan dukkanlardan temin edilir.yada o dükkanlara verilebilir.

Constantine

Yeni Üye
ben size taklit olup olmadığını sormadım eğer biliyorsanız dönemini sordum. taklit olması imkansız kendim çıkardım buldum sadece biliyorsanız dönemini kime ait olduğunu yazın. ÇİRKİN TAKLİT gibi yoruma ihtiyacım yok.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
ben size taklit olup olmadığını sormadım eğer biliyorsanız dönemini sordum. taklit olması imkansız kendim çıkardım buldum sadece biliyorsanız dönemini kime ait olduğunu yazın. ÇİRKİN TAKLİT gibi yoruma ihtiyacım yok.
Sahte ve ÇİRKİN TAKLİT edilmiş. Dönemini bilmiyorum.

Brkmd

Member
&constantine kardeşim hem Bilgi istiyorsun gemde gider yapıyorsun eğer üstadlara inanmıyorsan neden soruyorsun git google amcaya sor burası saygı ve sevgi çerçevesinde herkes bildiğini br biriyle paylaşım yapan bi form eğer tatmin olmadıysan başka yerde dene olmuyorsa zorlama yani ok

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Constantine ustam resimlerde paylaştığınız sikke hakkında sahte ve çirkin dediysem neden rahatsız olduğunuzu anlayamadım.eğer orjinal ise ve güzel ise bizim fikirlerimizin bir önemi yoktur.
nette "Hadrianus coin"diye araştırma yaparsanız bilgiye ulaşabilirsiniz. yada müzyeye götürürseniz en doğru bilgiyi verecektir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tatlı dillim güler yüzlüm
göynüm hep seni arıyor
neredesin sen
neredesin sen.