slm ustalarım nekrepol alanda çakıl yığma mezar

Kng7474

Member
Kng7474 anahtar bir mezar içindenmi çıktı? yani cenaze ile birlikte mi gömülmüştü? yoksa sadece malzememi çıktı? ilki durumnda çok anlam ifade etmez, kale komutanının şahşi eşyası gibi düşünülmelidir. ama eşya gömüsü ise birşeylerin gizlendiğine işaret eder. Önemli saydıkları bir gömünün habercisidir. yılanı aramanızı bu yüzden tavsiye etmiştim. Toprak altında gizlenmiş bir oda, kale içinde gizlenmiş bir geçitle ulaşılabilen veya diger tepede. Rast gele.
Yok ustam anahtar girişi ararken bulundu
Kepçe bunu gömmüş cuhazla bulduk(uydu)
Daha açamadık orayı 8 mt indik bulamadık
Girişi

Kng7474

Member
Kng7474 anahtar bir mezar içindenmi çıktı? yani cenaze ile birlikte mi gömülmüştü? yoksa sadece malzememi çıktı? ilki durumnda çok anlam ifade etmez, kale komutanının şahşi eşyası gibi düşünülmelidir. ama eşya gömüsü ise birşeylerin gizlendiğine işaret eder. Önemli saydıkları bir gömünün habercisidir. yılanı aramanızı bu yüzden tavsiye etmiştim. Toprak altında gizlenmiş bir oda, kale içinde gizlenmiş bir geçitle ulaşılabilen veya diger tepede. Rast gele.
Dağlar uzaklar birbirine 4 oda var 3 dolu
Mehdi aleysilam alsın orayı bundada vardır bir hayır

Kng7474

Member
medeniyet işleri zahmetli ve zordur armutpiş azıma düş yok en azzz altı metre den başlar devam et üstü acık arazi yapısına ve içindeki mazemeye göre deyişir

anahtarda şüpeli yerler var ben çıkardım dedikten sonra bir şey diyemem roma dönemine ayit anahtar konudan konuya gecmeyi sevmem ayrı ayrı paylaşım yapsan daha iyi olurdu anahtarı buldugun bölge demiştim üksek kayalar olacak diye orda ceza evi demir kapıları olur parmaklı o şekilde kapısı olan yer olacak anahtar o kapı nasıl sen düşün büyük olması iyi tespit kolay olurdaa siz nasıl bulursunuz Allah kerim kolay gelsin
ustam çubukla böyle bir şekil çıkardım

CooL

Bilgili Üye
uydudan mı yararlandınız kepçenin gömdüğünü bulurken ustam

CooL

Bilgili Üye
ilginç bu uydu olayıyla banada nokta vermişlerdi ben inanıpta iş yapamadım

CooL

Bilgili Üye
onlarla çalışan çok lafla ama işin doğrusu nedir bilen yok