siz bile boyle yapiyosaniz yoksul millet naapsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Üzülseniz de ümitsiz olmayınız.

30 senedir az-çok dini hayatın,
kitapların
sohbetlerin
zikirlerin
fikirlerin
içindeyim.

Güzel ahlaklı - güzel bir müslüman olmak için tek şeyi FORMÜLİZE ettim:

Çoluk-Çocuğumuza sadece ve sadece:

HELAL ve HARAMI öğretelim ve Hayatlarına Tatbik etsinler yeter.

Kimsenin güzel ahlaklı olması için başka bir şeye ihtiyacı yok.
Geri kalan meseleler zaten arkalarından kovalarlar.
Bunları da ikmal etmiş olurlar.

Bu nedenle herkesin evinde HELAL-HARAMI yazan bir kitap olmalı.

Mushap

Editör
Gönül_Eri ustam mesaj attım sana daha önceki yazılarından birisini arıyordum bulamadım bi bakarsan sevinirim

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
ornek ulkeyiz zaten uzulecek bir sey yok...
İma ettiğin örnekliğe üzülüyorum ben zaten , T.C. toprakları dışından konuşması kolay , gelirsin topraklarında yaşarsın .O zaman gör bak hissederek yaşaki üzülmek nasıl ve neden oluyormuş daha iyi anlayabilip kavrayabilmen açısından .

odin

Editör
İma ettiğin örnekliğe üzülüyorum ben zaten , T.C. toprakları dışından konuşması kolay , gelirsin topraklarında yaşarsın .O zaman gör bak hissederek yaşaki üzülmek nasıl ve neden oluyormuş daha iyi anlayabilip kavrayabilmen açısından .

vatan bizim vatanimiz orasi ayri ama bu saatten sonrada aksilik cikmadikca gelmem kolay kolay. bizde yasadik zamaninda fakat ulke boyle degildi tabi. benim uzuldugum o kadar sey varki anlatsam sayfalar dolar burda, gunlerce uzuntuden yarim yamalak uykuyla gezdigimi bilirim, velhasil elden de yapacak birsey gelmeyince uzuntumuz yanimiza kar kaliyor. gurbet, burada dogup buyumeyen icin yeterince agir bir yuk. uzerinede baska yuk bindirmemeye calisiyorum, her koyun kendi bacagindan asilir diyip cogu gorup duydugumu umursamamayi tercih ediyorum.