sırbistana dogru acilalim hayirlisiyla.!

psh

Bilgili Üye
selam arkadaslar yakinda sirbistana gidecegim gittigim yerde cok tarihi biryer tepeleri olsun ormanlik alanlari olsun pirinc cubuk yapip gidecegim bol bol resim atarim size insallah simdiden heyecanliyim :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Allah selametlik versin. Bekliyoruz..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
psh ustam kolay gelsin hayırlı yolculuk hayırlı işler kardeşim, oralar güzeldir de, kanunları nizamları nasıldır, bizim burası gibi büyük suçmudur? saklı hazineleri aramak bulmak, ödüllümüdür? onları da araştır öğren bir, rast gelsin inşallah, güzel şeyler paylaşmanı bekleriz

psh

Bilgili Üye
psh ustam kolay gelsin hayırlı yolculuk hayırlı işler kardeşim, oralar güzeldir de, kanunları nizamları nasıldır, bizim burası gibi büyük suçmudur? saklı hazineleri aramak bulmak, ödüllümüdür? onları da araştır öğren bir, rast gelsin inşallah, güzel şeyler paylaşmanı bekleriz
hic kanunlari hakkinda bilgim yok 3 yil yasamistim daha once disiplinli biryer nizami ozamanlar hevesli degildim pek ama derdim bu topraklarda neler vardir acaba diye evler bile tarihi bahceli bu sefer incelemeye gidecegim bos vakitlerde hayirlisiyla

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@psh ustam kolay gelsin hayırlı yolculuk hayırlı işler kardeşim, oralar güzeldir de, kanunları nizamları nasıldır, bizim burası gibi büyük suçmudur? saklı hazineleri aramak bulmak, ödüllümüdür? onları da araştır öğren bir, rast gelsin inşallah, güzel şeyler paylaşmanı bekleriz
@psh kardeşim. Eğer ödül var ise bi pansiyon tut, forum olarak ekipçe gelip Sırbistan’ı ihya edelim :))))

isim listelerini mayhem düzenlesin :))

psh

Bilgili Üye
@psh kardeşim. Eğer ödül var ise bi pansiyon tut, forum olarak ekipçe gelip Sırbistan’ı ihya edelim :))))

isim listelerini mayhem düzenlesin :))
:)))) nedemek kardesim basim ustune gittigimde arastiricam nedir ne degildir kanunlari diye gerci yinede ufak tefek alistirma yaparim :))

poseidon2023

Uzman
hayırlı yolculuk kazasız belasız

meydanda roma döneminden kalma kiliseleri varmış resimler de görmüştüm vaktin olur gezersen içerine de girersen bol resim cek özellikle mihrapların ordaki meryem ana isanın başlarının arkasında hare varmı

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hayırlı yolculuklar, rast ve kolay gele, haberdar edersin bizide İnşAllah.

psh

Bilgili Üye
hayırlı yolculuk kazasız belasız

meydanda roma döneminden kalma kiliseleri varmış resimler de görmüştüm vaktin olur gezersen içerine de girersen bol resim cek özellikle mihrapların ordaki meryem ana isanın başlarının arkasında hare varmı
aziz sava katedrali ile aziz mark kilisesini diyorsun sanirim oranin en buyuk en taninmis kilisesi bunlar gitmistim daha once oldukca buyuk genis acili resimleri paylasacagim kaleninde hayirlisiyla gideyim

Tastan

Editör
Yolunuz acık nasibiniz bol olsun ustam umdugunuz gibi olması dilegiyle allaha emanet olun

Dampiel

Aktif Üye
Türkleri pek sevmezler dikkatli olun..