Sinyal vermeye devam ediyor

izmitlii

Member

Ustalar vlf cihaz 1 - 1.5 metreyı gectı geniş bır kazı yaptım sınyal vermeye devam edıyor, Cihaz degerli sinyalı verıyor tek tek yaptıgım için hiç boş çıkmadı mıneral tugla vb hıc etkılenmedı, kazılan yerde toprakda sıyah komur gıbı parcalar cıkıyor kokusu yok gıbı bi oncekı konumda bahsetmiştım ve bu alanda tarla içinde tek sarı bulundugunu bızzat bılıyorum bukadar derınde cihaz neyden etkılenıyor acaba?

Karabulut

Operatör
Kırılmış bir demirde olabilir başka birşeyde açmadan bilemezsin

Aronia

Member

Ustalar vlf cihaz 1 - 1.5 metreyı gectı geniş bır kazı yaptım sınyal vermeye devam edıyor, Cihaz degerli sinyalı verıyor tek tek yaptıgım için hiç boş çıkmadı mıneral tugla vb hıc etkılenmedı, kazılan yerde toprakda sıyah komur gıbı parcalar cıkıyor kokusu yok gıbı bi oncekı konumda bahsetmiştım ve bu alanda tarla içinde tek sarı bulundugunu bızzat bılıyorum bukadar derınde cihaz neyden etkılenıyor acaba?
:) Usta, eminim ki şimdiye kadar kazmışsınız, ne olduğunu oğrenmişsiniz
Deus'un reseptor yoğunluğu, bobinin ön kısımdadır. Böyle olunca, hedef sizin kazdığınız orta çükürun biraz dışında kalıyor bence. Derinlik artarsa, büyük bir hedefle karşı karşıya olabilirsiniz.
Kazmadan, çıkarmadan ne olduğunu oğrenemesiniz. Bol şanslar

izmitlii

Member
:) Usta, eminim ki şimdiye kadar kazmışsınız, ne olduğunu oğrenmişsiniz
Deus'un reseptor yoğunluğu, bobinin ön kısımdadır. Böyle olunca, hedef sizin kazdığınız orta çükürun biraz dışında kalıyor bence. Derinlik artarsa, büyük bir hedefle karşı karşıya olabilirsiniz.
Kazmadan, çıkarmadan ne olduğunu oğrenemesiniz. Bol şanslar
Yok ustam deus degıl, henuz tamamen kazmadık bele kadar kazdık bırazda genışlettık mezar gıbı ama aynı yerde aybı sekılde sınyal verıyor eskı kap canak olabılır dıye dusunuyorum

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Derinde büyük metalik kütle veya
Elektrik veya Telekom kablo hattı da olabilir.

Aronia

Member
Yok ustam deus degıl, henuz tamamen kazmadık bele kadar kazdık bırazda genışlettık mezar gıbı ama aynı yerde aybı sekılde sınyal verıyor eskı kap canak olabılır dıye dusunuyorum
Bobini, Deus bobinine benzettim usta, kusuruma bakmayınız
Bizde ne çıkacağına merak ediyoruz
Sakıncası yoksa, haber verirseniz seviniriz

izmitlii

Member
Bobini, Deus bobinine benzettim usta, kusuruma bakmayınız
Bizde ne çıkacağına merak ediyoruz
Sakıncası yoksa, haber verirseniz seviniriz
Tabiki ustam tekrar gıttıgımde resım vıdeo cekıcegım umarım son gıdişim olur oraya ne oldugunu buluruz

Karabulut

Operatör
Alanı genişletip bakmakta fayda var bu Defa yetişirsin inşallah