sinekli mağara..

paytoncu

Aktif Üye
selamun aleyküm. ustaları yoruma bekliyorum inşaalak kudret kalenin kuzeyinde olan sinekli mağara hakkında bilgisi olan varsa buyursun.. hayırlı kandiller cümletenn..

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
içinde dikili taşın olduğu bir mağara olması gerek üstü delikli,ilerde yolda sağ tarafta ne varsa var veya ielride sol tarafta..

paytoncu

Aktif Üye
içinde dikili taşın olduğu bir mağara olması gerek üstü delikli,ilerde yolda sağ tarafta ne varsa var veya ielride sol tarafta..
Her yerde anlatım dediğin şekilde lakin kimsenin bilmediği birşey diyeyim o alanda mağara varsada kapalı olmasıdır. Mesela deve eyna falan filan dan bahsedilir evet devede var aynada var lakin asıl önemli olan ise şu sinekli mağara nerede olduğu veya dışarda işaret olarak ne yapılmış.. bunu çözmek lazım ..

bartini

Moderatör
Her yerde anlatım dediğin şekilde lakin kimsenin bilmediği birşey diyeyim o alanda mağara varsada kapalı olmasıdır. Mesela deve eyna falan filan dan bahsedilir evet devede var aynada var lakin asıl önemli olan ise şu sinekli mağara nerede olduğu veya dışarda işaret olarak ne yapılmış.. bunu çözmek lazım ..
anladığım sen bunların hepsini hemen hemen görmüş bulmuş veya çözmüşsün allah kolaylıklar versin elimizden bişi gelirse her zaman yardımcı olmaya çalışırız aklımız ve allah nasip ettikçe...

paytoncu

Aktif Üye
anladığım sen bunların hepsini hemen hemen görmüş bulmuş veya çözmüşsün allah kolaylıklar versin elimizden bişi gelirse her zaman yardımcı olmaya çalışırız aklımız ve allah nasip ettikçe...
Ustam teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Ben zaten soruyu sordum yardım edecek biri varsa diye. Ben sinekli çevresini tam takım dolaştım lakin mağara girişi tesbit edemedim. Nedeni ise anlatılan mağara olayı kapalı mağara. Mağaranın giriş işaretini sordum ses çıkmadı bilen varsa lütfen buyursun..şimdiden teşekkürler

bartini

Moderatör
allah kolaylık versin lakin mağaranın giriş işareti ancak bölgede bulunabilir,bir çubuk veya cihaz desteğiyle,ne diyelim allah nasip etsin inşallah..

bartini

Moderatör
herkese hayırlı kazasız belasız bol nasipli bayramlar dilerim allah tekrarını nasip etsin inşallah..allaha emanet olun