Sikke heykel mühür haç. Bunları buldum değeri nedir?

Sensizolamam

Aktif Üye
Kardeşim benim .. biraz kısa yazmaya çalışayım ... bu işlerin alaveresi dalaveresi çok olur .. hertürlü akla hayale gelmiyecek oyun ve entrika döner ... gerçekte olsa sahtede olsa öyle tahmin ediyorum sen oyuna getiriliyosun ... başımdan geçen 1 olayı anlatayım ... geçensene oldu bu olay ...1 yerde oturuyoruz sohbet mohbet derken konu define ... 1 abimiz telefonundan 1 resim çıkarttı şuna bak diye resme baktım ... resim sitelerde definecilikte çıplak kadın diye geçen kayaya oyulmuş herkesin bildiği 1 resim .. yazarsan sende görürsün sitemizde de mevcut .... baktım bu resim ... hayırdır niye soruyosun bunu dedim ... bana diyorki öyle 1 yer varmış onu buyere götüreceklermiş ... dedi ... onun için bakmamı istedi ....
Bende ona dedimki .. bak abiciğim anladığım kadarıyla sen paralı birisisin veya belli 1 miktar para bulma yeteneğine sahip ve defineye merak edip gaza gelebilen birisisin ... yoksa bu resmi sana yollamazlardı ....
Bu resim doğru var .. ama sana kazkallamaya çalışıyolar ... sen bu işten uzak dur ... kimse sana bu resmi yollayanlar ücret isteyeceklerdir senden bu yere götürmek için .. bu yerin nerede olduğunu onlarda bilmiyordur sen sadece paranı kaptırırsın uzak dur dedim ... ve o resmi ben ona internet sitesinden açtım senin resmin bu dedim .... oyuna getirileceğini anladı ... ona varsa senin kendi bildiğin yerin iz işaret oyma onların resimlerini kendin çek yolla bana onlara bakalim diğerlerini dikkate alma dedim ...
Şimdi kardeşim .. büyük 1 ihtimalle sende ya para var yada belli 1 miktar para bulabilecek yetenek var .... yoksa harici sana gelmezdi böyle 1 oyun ..
Sana tavsiyem hiç kimseye herne sebeb okursa olsun az veya çok para verip oyuna düşmemen... elindekilerinide ya müzeye teslim et ... teslim ederken de nereden buldun nasıl buldun niçin buldun vb gibi sorulara hazırlıklı ol ....
Müzeden belgenide al .. dursun ...
Veya arkadaşların yönlendirmesine göre de hareket et ... hata ve yanlışlığa düşme .. sitemizden de özelden gelen alalım satalım yerine bakalim vs gibi teklifleri kabul etme uzak dur .... rast gelsin kardeşime ..
Ustam cok sagol agzına saglık sahte diyor diger ustalar sahteyse müze bunları alirmi sahte olup olmadıgınıda bilmiyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardaşım senin görüşünü merak ediyorum:
İnsan, neden karşısındakini kendisinden aşağıda görür..?
En akıllı kendisini sanar..?
Ve bu cesaret azazilden mi kalmıştır...?

Bazan aynaya bakarım, bazı meseleler olur,
Alnımda SAF-KERİZ vb.şeyler yazıyor mu diye..?
Bakarım bakarım amma göremem...
Ustam saygılar sevgiler selamlar..benim görüşüm. kibarca incitmeden insanları uyarmaktir.takdir edersiniz ki envai çeşit kültür insan ve mahlukat deneyimleme.imkanim oldu.kullanilan taabirden kelimeden yaklaşım tarzından somut soyut metaalardan.artik niyet okuma ..depremi önceden haber eden cihaz misali oldu bunyemiz.artik okyanusa düşen bozuk paranın sesini.6 km den duyar oldum.neyin para edeceğini neyin tehlike getireceğini neyin faydası dokunacagini.algilamak bugün en pahalı define cihazında yoktur...buda yaşayıp ta ogreniliyor.bazen kendimi altın yakut elmas dolu çıkışı olmayan bir mağarada hissederim .çünkü görüp te bilipte.dokunamamak çok canımı yakar..çevrem cografyam hep böyledir define açısından..oyuzden insanların (/(polis asker Kom istihbarat özel müze elemanı hanutcu araci.)/)objeleri gösterip bu ney para eder mi gercekmi.donemi ney vs gibi nabız yoklamaları bizi kaçakçı potasına sokması filan bende yemez ayikirsamda başkasına da yedirtmem.sizler gibi kıymetli dostlarida kimselere yem etmem.yeterki bir cakalligin kokusunu alayım.hemmen uyandiririm...bu konu sahibi üzerine alınmasın genel bilgilendirmedir. Saygılar sunuyorum