Selamun aleyküm

Griffon

Yeni Üye
@Griffon hoşgeldin bu hobiyi ben uzun zaman önce bıraktım misketle başlayıp akvaryum taşından sonra bu topladığım taşları bahceye beton dökerken çimonto yetmedi arasına karıştırdım ozamandan beri hevesim kalmadı ama huy işte gördümmü alıyor eve götürüyorum saolsun hanımda yok ediyor :3:
ustam
öncelikle yorumun için cok teşekkürler bu sayfayı takip ederken diyodum kendi kendme insanlar cok sıcak davranıyo birbirlerine diye ama bu garip bir his seni hiç tanımayan hiç görmeyen birisi sana saygı duyuo ve seni güler yüzle karşılıyo ALLAH MUTLULUĞUMUZU DAİM KILSIN.
Koleksiyona gelecek olursak ustam fotoğraf vars görebilirmiyim peki merak ettim açıkcası :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
ozamanlar bende 3310 vardı foto çekmekde hiç aklıma gelmedi ne bekliyorsunki buda bişeymi bizim komşu tarlada bakırdan sofra buluyor biraz kullandıktan sonra eskici geliyor köye 2 liyen 1 terliğe veriyor eskiciye altın tepsiyi adam istanbulda o paryala bina yaptırdı nasıl dua ediyor bilemezsin komşuya :200:

Passha74

Member
ozamanlar bende 3310 vardı foto çekmekde hiç aklıma gelmedi ne bekliyorsunki buda bişeymi bizim komşu tarlada bakırdan sofra buluyor biraz kullandıktan sonra eskici geliyor köye 2 liyen 1 terliğe veriyor eskiciye altın tepsiyi adam istanbulda o paryala bina yaptırdı nasıl dua ediyor bilemezsin komşuya :200:
Kardeşim bu olayı eniştemden duymuştum onların sivasta köyünde olmuş