Selamun aleyküm.. SuNSeT28 Usta.

Bafra55

Bilgili Üye
Allah acil şifalar versin inşallah biran önce iyileşir tekrar aramıza döner allah yar ve yardımcınız olsun hakkımız varsa helâli hoş olsun

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
ALLAH acil şifalar versin

Aronia

Member
Çok kötu bir haber bu, çok uzuldum 😢
Kendisi doğada, işler peşinde olduğunu duşundum.
Meğer hastalığı devam ediyor :(
Allah tez zamanda şifa verir, inşallah
Helallik kısma gelince, hakkım varsa eğer sonuna kadar helal hoş olsun
Ne diyeceğim bilemiyorum 😢
"Dualarım seninledir, değerli Sunset ustam, biz seni bekliyoruz "

Moderatör tarafında düzenlendi:

akıltopağı

Operatör
Helal olsun. Çıraklar İn girdiği dehliz lerin, sonu karanlık. Ustaların girdiklerinin sonu aydınlık de,, büyüğünü bilmeyen, Allahını bilmez, de,, tut elini bırakma lailahe illallah de yalnız bırakmayız geliriz de,, gideceğimiz yer buradan çok güzel de,,

define48

Aktif Üye
Selamun aleyküm, Ben Demirdağınkurdu

Allahın izniyle, Bu konuyu helallik dua alma niyetiyle açtım.

SuNSeT28 ustamızı çoğu kişi bilir, sağlığı konusunda şuan kendisi çok zor zamanlar yaşıyor,ölüm yaşam arası mücadele sizlerden helallik istiyor.

Uzun süren rahatsızlığı var, bacak kası yırtılması, beyin ağrısı ve hafıza kaybı yaşıyor. Allah bütün zamanlarına şifa versin

Siz değerli gönül dostlarına ustalarına selamların olduğunu ve helallik rica etti. Dualarınıza eklemeyi unutmayın inşallah.

Bana yazdığı Mesajı ektedir.

D.sohbeti,mekanı ve vadi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar..
Ve aleyküm selam ustam nasıl durumu bir gelişme varmı kendisini çok sever sayarım çok muhabbetimiz oldu selamlarımı iletin rahman şifa verir insAllah 😥

define48

Aktif Üye
Selamımı iletin hakkım sonuna kadar helal dir onun bilgisine ve tecrübesine gizemli ve düşündüren sözlerine çok ihtiyacımız var insAllah iyileşir mutlaka selamı mı iletin rabbim şafi ismiyle sifa verir insAllah

balkaya34

Bilgili Üye
@SuNSeT28 kardeşimizden bir haber alamadık, Acaba durum nedir ?
@Demirdağınkurdu ,Veya @Tevhid , usda da Sitelere katılmıyorki öğrensek durumu ,

Son düzenleme: