Selam Arkadaşlar Yan yana 4 koltuk var. Baştaki koltuk diğerlerinden büyük Ve yan tarafta aşağı kısmında Şahin İşareti var .manzara ovaya karşı

GezginADAM

Yeni Üye
Selam Arkadaşlar Yan yana 4 koltuk var. Baştaki koltuk diğerlerinden büyük Ve yan tarafta aşağı kısmında Şahin İşareti var .manzara ovaya karşı

Yardimci olurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

dr.

Bilgili Üye
Mezar şahinin oralarda.

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
ŞAHİNİN BAKTIĞI NOKTAYI FOTOLAYINIZ..VE DİĞERLERİ Bİ ZAHMET

GezginADAM

Yeni Üye
koltuk dediğin sunu çukurlarını gördük eyvallah ama şahin nerde ben göremedim yoksa körmü oldum baktım baktım bulamadım.
Knk iki fotoğraf olacak biri koltukları çekiyor diğeri Şahini Koltuğun adasında kabartma halinde deforme olmuş dikkatli bakarsan görürsün

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Usta resimleri çoğalt, birden fazla mezar var diye düşünüyorum, arazi saklama bakımından müsait gözüküyor, oturakların arkasını araştırın mezarlar hertarafta olabilir, siz resimleri çoğaltın bence.

Karanlik23

Yeni Üye
Arkada düzlük yada anakaya var ise oda mezarı ordadır. Şahin'i göremedim ama ayak dibi ve gagasinin hizasındaki kayaları dedektör ile kontrol et kasa olabilir

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
neden korkup kısıtlı foto çekersiniz anlamam ki nasıl olacak böle bu işler oyyyyy oy

sanal defineci

Bilgili Üye
fotoraftan konum falan bulunuyor..yada etrafta burayı bilen çoban,köylü,cenderme çıkabilir..riski yok değil ama ne bileyim insan başkaları da görsün,nasiplensin istemiyor.....ustada kendince önlem almış biraz...bence ayak konan kısmın altında ne varsa gitti muhtemelen.baya yontulmuş orası.kurcalandığı bariz.....

Cadde

Member
Mezar ciceklerini takip et mezarlar arka tarafta