Sayın ustalar bakarsanız sevınırım

alo

Yeni Üye
Kardasim,
Bende Konyadayim.
Bir vesile ile bu yeri de gezmistim 2-3 sene oldu herhalde.
Burasi Romadan kalma bir yeralti sehri.
Sonradan mezarliga cevrilmis.
Cok sey var amma hepsi derinde.
Ortalama derinlik 7 metre civari.
Calismaya uygun bir yer olmadigi, mimli bir alanda bulundugu icin mangalimizi yeyip geri donduk.
Biz calisabiliriz diyorsaniz;
İlk girilecek yer, resimdeki degilde, daha bariz bir tosbag vardi. Onun altindan tunele tuneldende odaya giris olan yerdir. Tunel dolgulu, oda temiz. 5-7 gece surer.
Ustam bolge olarak sadece neresı sızın dedıgınjz bolge ve ben orda tosbaga goremedım ıkıncısı konyanın hangı bolgesı tam olarak egetki oraysa hıc ugrasmayalım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam bolge olarak sadece neresı sızın dedıgınjz bolge ve ben orda tosbaga goremedım ıkıncısı konyanın hangı bolgesı tam olarak egetki oraysa hıc ugrasmayalım
Benim gordugum yer Akören ile Klistra arasinda. Akorene yakin sayilir. Hemen yakininda bir koy var. Adini unuttum.

alo

Yeni Üye
Bu benım attıgım oymanın aynısından 200 metre asasında 7 oyma daha var bu rasu akarone yaklaşık 40 kilometremesafede kılısta karsısı

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu oymaların olduğu kayalığı komple gören daha geriden çekilmiş foto varsa yüklermisin

Mežarcı2

Yeni Üye
Kralın mezarı var fakat nereden gireceğini boşluk arayarak bulabilirsin. tepeden girebilirsin soygun yememiş gibi duruyor