Sarnıç

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Roma yapisina benziyor. Ama erken Bizanstan da kalma olabilir. Bolge bilgisi verirseniz daha da netlik kazanir, donem bilgisi onemlidir.
Cok benzerini calismistim. Ayvalik' ta . Bu kuyunun oldugu bahce, yapi, ev artik her neyse, eskiden burasi neymis o cok onemli.
Yakininda ibadethane var mi onun da net ogrenilmesi gerekir.
Tekonoloji kullanma imkaniniz varsa tunel, bosluk nerede ilk once o bulunmali. Kuyunun dibinden olabilir veyahut farkli bir duvarindan olur.
O yazan yazi netlestirilirse, okur, daha saglikli konusuruz uzerine. Muhtemel Latince o yazi. sahiplik bilgisi vardir orada.
Su bosaltilir, icine girip resimlenirse daha keyifli olur, iceri dogru genisliyor olmasi ora ile sinirli olmadigini gosterir..

Amisos

Bilgili Üye
Roma yapisina benziyor. Ama erken Bizanstan da kalma olabilir. Bolge bilgisi verirseniz daha da netlik kazanir, donem bilgisi onemlidir.
Cok benzerini calismistim. Ayvalik' ta . Bu kuyunun oldugu bahce, yapi, ev artik her neyse, eskiden burasi neymis o cok onemli.
Yakininda ibadethane var mi onun da net ogrenilmesi gerekir.
Tekonoloji kullanma imkaniniz varsa tunel, bosluk nerede ilk once o bulunmali. Kuyunun dibinden olabilir veyahut farkli bir duvarindan olur.
O yazan yazi netlestirilirse, okur, daha saglikli konusuruz uzerine. Muhtemel Latince o yazi. sahiplik bilgisi vardir orada.
Su bosaltilir, icine girip resimlenirse daha keyifli olur, iceri dogru genisliyor olmasi ora ile sinirli olmadigini gosterir..
😊😊yine dayanamadın deyil mi abi

SNRSZ

Yeni Üye
Ben elestirimi yaptim, konu sahibi de olgunluk gosterdi, gerekeni yapti. Susmak ayip olurdu, burnu buyukluk olurdu, yakismazdi. Davete icabet gerek😉
Hele hele boyle bir konuda.
Ama birinin de bunu soyleyecegini biliyordum🙂
İlginize ve alakanıza ço teşekür ederim

SNRSZ

Yeni Üye
Trakya yeni binalar arası bir yer derinlik 4 metre sarıç armut tipi 120 adet foto var su boşalmış halı tek foto ana fotoğrafın altında digerleri cok yakından cekildigi için geniş açı yok ve zaman sıvalı temizlik yapılacak yorumlarınıza şimdiden teşekür ederim

Son düzenleme:

SNRSZ

Yeni Üye
başlangıç ta yazdığım yazılarla beraber incelerseniz memnun olurum buradaki 3. foto ilgili yazı yukardadır

Ekli dosyalar

Son düzenleme: