Şahin mi kartal mı malı fazla diyorlar

Sırrı kadem

Aktif Üye
Yalanci peygamberler dahi cikmis.
İsaretler gizemle doludur. Net sonuc cikmaz ama tahmin yapmaya fayda verir. Yaniltici isaretlerde vardir. Sifrelesiyse ancak kendisi bilebilir dogrusunu.

ALAN TARAMA ifadesi cok dogru ve kiymetli bir ifadedir. Alan bir sekilde taranmali, metal tespitinden yola cikilmalidir. Bu en kisa yoldur.
Ustam siz daha bilirsiniz ama boşluk bulmak daha kolaylaştırıcı olmaz mı sizce?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam siz daha bilirsiniz ama boşluk bulmak daha kolaylaştırıcı olmaz mı sizce?
Ozellikle metal yazdim.
Bosluk bulmak bu arazide zordur.
Her cubukcu cozemez.
Asagidaki kum kayalar cubukcuyu avlar.

Once metali bulsun
Altun isareti aldigi yerle hic ugrasma elinde sadece 2 adet cubuk varsa.

Demire bronza baksin.
Sinyal aldigi yerde de bosluk baksin, analiz etsin insallah.

Sırrı kadem

Aktif Üye
Yalanci peygamberler dahi cikmis.
İsaretler gizemle doludur. Net sonuc cikmaz ama tahmin yapmaya fayda verir. Yaniltici isaretlerde vardir. Sifrelesiyse ancak kendisi bilebilir dogrusunu.

ALAN TARAMA ifadesi cok dogru ve kiymetli bir ifadedir. Alan bir sekilde taranmali, metal tespitinden yola cikilmalidir. Bu en kisa yoldur.
Çünkü pek çok yazınızı okudum ben çubukla metal değil öncelikli olarak boşluk bulurum diyorsunuz ondan dedim ustam Allah razı olsun inşaallah

BulursamKader25

Çünkü pek çok yazınızı okudum ben çubukla metal değil öncelikli olarak boşluk bulurum diyorsunuz ondan dedim ustam Allah razı olsun inşaallah
Yazdiklarimiz genel usuldur.
Yere gore usul degisir.
Altin oldugunu tahmin ettigimiz odanin bulunusu dahi farkli bir islem gerektirir.
İyi ki kelim, yoksa bu cubuk isi saclarimi bembeyaz ederdi :))

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Merhabalar paylaştığınız görsel doğaldır.Medeniyet ve Liderlik simgesi olan Kartal işareti böyle orta yere bu kadar basit yapılmaz.Kartal işaretenin olmazsa olmaz belirli net işçiliği vardır.Görsele baktığımız zaman kafa olarak bir kuş kafasını andırsada görsel kartal değildir doğaldır.​

Sırrı kadem

Aktif Üye
[/QUOTE]
Ozellikle metal yazdim.
Bosluk bulm
Yazdiklarimiz genel usuldur.
Yere gore usul degisir.
Altin oldugunu tahmin ettigimiz odanin bulunusu dahi farkli bir islem gerektirir.
İyi ki kelim, yoksa bu cubuk isi saclarimi bembeyaz ederdi :))
Alemsiniz ustam Allah razı olsun sizlerden bir şey daha sorucam size şimdi geçen bir yazınızı okudum: Çubuk almayın kendinize uygun yaptırın hem daha ucuz olur hem de size göre olur demiştiniz. Bunu nerede, nasıl ve hangi maddeyle yapmalıyız. Yâni Çubuk için pirinç daha iyi veya o, bu, şu daha iyidir diyebilir miyiz? Allah tan çubuk almadan sizin yazınızi gördüm. piyasada bu işi yapan çok düzenbaz var. Allah tan korkmuyorlarki.Beni bu konuda bilgilendirir misiniz? Şimdiden Allah razı olsun hocam

Sırrı kadem

Aktif Üye
Merhabalar paylaştığınız görsel doğaldır.Medeniyet ve Liderlik simgesi olan Kartal işareti böyle orta yere bu kadar basit yapılmaz.Kartal işaretenin olmazsa olmaz belirli net işçiliği vardır.Görsele baktığımız zaman kafa olarak bir kuş kafasını andırsada görsel kartal değildir doğaldır.​
Yapmayın ustam işçiliği net ortada. Bizzat gördük

Sırrı kadem

Aktif Üye
Gidipte orda ölme diye yazdım sadece ve bunun şakası yok. Aklına eseni yazanın gösterdigi yola cıkılmaz. Orda sadece ölüm var define yok alanda. Mesele can diye yazdım, canın için yazarım ama cebin beni ilgilendirmez.
Adamsın ustam sağolsin Allah a şükür bunun bilincindeyiz. İnşaallah olmaya devam ederiz

BulursamKader25

Alemsiniz ustam Allah razı olsun sizlerden bir şey daha sorucam size şimdi geçen bir yazınızı okudum: Çubuk almayın kendinize uygun yaptırın hem daha ucuz olur hem de size göre olur demiştiniz. Bunu nerede, nasıl ve hangi maddeyle yapmalıyız. Yâni Çubuk için pirinç daha iyi veya o, bu, şu daha iyidir diyebilir miyiz? Allah tan çubuk almadan sizin yazınızi gördüm. piyasada bu işi yapan çok düzenbaz var. Allah tan korkmuyorlarki.Beni bu konuda bilgilendirir misiniz? Şimdiden Allah razı olsun hocam
[/QUOTE]
Kardasim,
Burasini kendin cubukla hallederim seklinde dusunuyorsan yanilirsin. En az 3-4 yillik ciddi bir tecruben olmasi lazim. Cevrende tecrubeli ve guvenecegin birilerine bak. Once burayi bir halledin sonra cubuk isine bakarsiniz.
İnternette rahatca hirdavatci sitelerinden bulabilirsin. İl ve ilcedeki biyuk hirdavatcilarda da bulabilirsin:

Gumus Kaynak Teli
Aleminyum Kaynak Teli

Simdilik ikisi yeter. Cesidi artirmaya gerek yok. Teferruat cubukla alakali yazilarda mevvuttur.