S.a ustalar cubuk yardiminiz gerek saygılar

Hookook

Aktif Üye
Çubuklarla arazide bir yer buldum oda sekli çiziyor lakin boşluk vermiyor ortada sadece değerli gösteriyor bu yere de çok guvenmesem de conrad ile baktik sizde hangisi gerçekçi cihaza göre mineral olduğunu düşünüyoruz yorumlarınız altın değerinde.

Ekli dosyalar

aykesdan

Member
Çubuk konusunda bir diyemeceğim. Profesyonel bir görüntüleme cihazı operatörü değilim ancak manyetometre verilerine göre bende sizin gibi mineral olarak görüyorum. Benim edindiğim tecrübelere göre en yeşil alan ile en kırmızı alan arasında minimum 12-15 birim fark varsa metal olduğunu söyleyebilirim. Bölgeden emin iseniz kırmızıların yoğunlaştığı yeri merkez olarak alın çevresini tekrar cihazınızla kontrol edin.

cihatserkan23

Yeni Üye
Çubuklarla arazide bir yer buldum oda sekli çiziyor lakin boşluk vermiyor ortada sadece değerli gösteriyor bu yere de çok guvenmesem de conrad ile baktik sizde hangisi gerçekçi cihaza göre mineral olduğunu düşünüyoruz yorumlarınız altın değerinde.
cihaz conrad gr3 ya da plus olmalı bu cihazda metalı ayırt edeilmek için toprak değeri ile metal değerleri arasında minimum 15 civarı değer farkı ve mümkün olduğu kadar nizami çekim olması lazım boşluk illaki olmak zorunda değil

cihatserkan23

Yeni Üye
conrad ile çekim yaparken yönünüzün kuzeye dönük olmasına ve cihazı çok sarsmamaya özen gösterin