Rize yaylasın da mahsur kalan alman turist

Metalicvoice

Operatör
Normalde bende mangalcıyım haşlama sarmıyor beni :)
Şöyle söyleyim karadenizde bir sizin taraf kaldı ayak basmadık hatta buradaki hemşerilerine giderken benide götürün dedimsede benden habersiz kaçtılar:) o kiliselerin yakınında içecek suyumuz varsa nasibimizde kapını çalarız:)
Beni de al ağbi iki bişey öğreniriz. Çantanızı filan taşırım olmaz mı:)

30061977

Engellendi
Normalde bende mangalcıyım haşlama sarmıyor beni :)
Şöyle söyleyim karadenizde bir sizin taraf kaldı ayak basmadık hatta buradaki hemşerilerine giderken benide götürün dedimsede benden habersiz kaçtılar:) o kiliselerin yakınında içecek suyumuz varsa nasibimizde kapını çalarız:)
valla kardeş patika yola girmek için benim arazimden geçmek zorundasınız.
tabi 100 mt lik dik kayalara tırmanabiliyorsanız o başka.
iyi şanslar o zaman

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Beni de al ağbi iki bişey öğreniriz. Çantanızı filan taşırım olmaz mı:)
Çanta yok ki :) bay ufaklığı gömleğin cebine koyuyom Allah selamet versin :) o kiliselere beraber bakarız prob değil ama baştan diğim hareket olursa oltayı atarım he :)

Metalicvoice

Operatör
Çanta yok ki :) bay ufaklığı gömleğin cebine koyuyom Allah selamet versin :) o kiliselere beraber bakarız prob değil ama baştan diğim hareket olursa oltayı atarım he :)
Üç harflilerin hareketi mi ağbi okur üfler çeviririz biraz sirke soğan kabuğu olmadı 30061977 dalar paletliyle :)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Üç harflilerin hareketi mi ağbi okur üfler çeviririz biraz sirke soğan kabuğu olmadı @30061977 dalar paletliyle :)
Onlar beni sevmiyor ciddi diyom :) o soğanla salata yaparık biraz sumak sirke boşver onları :) @30061977 arkadaşımız hazır kıta maşallah sen bura de haritadan siler orayı ))