Ozaman taze haberlere geçelim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Madem bayatlamış gemi konusu Taze si olsun dedim... Ekli dosyayı görüntüle 208519Ekli dosyayı görüntüle 208520Ekli dosyayı görüntüle 208521Ekli dosyayı görüntüle 208522Ekli dosyayı görüntüle 208527Ekli dosyayı görüntüle 208528Ekli dosyayı görüntüle 208529.. Bu konuda işlendi miydi burda.. Heralde bilgisayar başındaki ergen çoçuk. intibasımı verdik nedirr..

Bir süredir gizemli bir mesele. Nasa’nın gizli serverlarında, adeta bir sır gibi saklanıyor ve çok ilginç bilgileri içinde barındırıyordu…

Belgelere göre; İsrail’e ait EROS uydusu üzerinden, garip bir tespit yapılmıştı fakat bu çalışma, başlangıçta ABD İçişlerine bağlı USGS adlı jeolojik araştırmalar kurumu tarafından yürütülmüş ve Nasa tarafından COSMOS 2251 uydusu kullanılarak sürdürülmüştü. Bu çalışma “Earth Resoruces Observation” yani “Dünya Kaynaklarını Gözlemleme” adı altında yapılan bir arama çalışmasıydı ve yeraltında gizli bulunan bir şey aranıyordu.

1 numaralı görüntü, Suriye’nin kuzeyinde, Türkiye sınırına yakın, Fırat nehrinin batısında kalan bir bölge üzerinde odaklanmıştı ve aranan şey, İbranice “מקדש” (Mikdaş) yani “kutsal” olarak etiketlenmişti. Bu durum bize ilk olarak Beyt Ha-Mikdaş” yani Hz. Süleyman Mabedini (bazılarının deyimiyle “Kutsal Tapınak”) hatırlatmıştı. Ancak tapınağı kutsal kılan şey, içindeki “kutsalların kutsalı” adı verilen Ahit Sandığıydı. Hem Kuran’da hem de Tevrat’ta kendisinden bahsedilen mucizevi sandık olmadan, tapınağın hiçbir değeri olmayacağına inanılıyor. Kadim kehanetlere göre Sandık bulunduğu zaman tapınak yeniden inşa edilecek ve İsrail dünya imparatorluğunu kuracak. Ve yine kehanete göre bu imparatorluk, ahir zamanda Mesih tarafından kurulacak... //Tabiki biz hak dinimiz olan İslamiyetin. kitabına inanırız sadece. //..

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Konu sahibi ustayı kızdırmayın. Elinde çok fazla veri mevcut! İcraatte bir o kadar aktif değil ama kabulümüzdür. :))
her kim ki bu arkadaşa ergen der, tiz elden kellesi uçurula :)

Mal bulanındır

Keskingöz ustam ne haddimize naçizane bir kuluz.. Herkes ifade özgürlüğü nü kullanır... İcraate gelince.. Beklemedeyim. Bazen akan suyun kenarında durup izlemek gerek

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Konu sahibi ustayı kızdırmayın. Elinde çok fazla veri mevcut! İcraatte bir o kadar aktif değil ama kabulümüzdür. :))
her kim ki bu arkadaşa ergen der, tiz elden kellesi uçurula :)
sanırım celallenmesine ben sebep oldum
:)
ergen falan demedim ama o biraz fazla kuruntu yapmış
bu arada uydu meselesini doğru noktadan yakalamış konu tam olarak budur

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
sanırım celallenmesine ben sebep oldum
:)
ergen falan demedim ama o biraz fazla kuruntu yapmış
bu arada uydu meselesini doğru noktadan yakalamış konu tam olarak budur
emin ol elindekiler sende olsa sende kuruntu yaparsın. Bu kardeşimiz iyidir güzeldir. Çay içilesidir, muhabbet edilesidir. Böylelerinin değerini bilmek gerek.

Mal bulanındır

_Mithra_ ustam alınmaca yok tartışıp eleştirerek doğruları buluruz. Hayatın her aşamasında böyledir.. Eleştiriye tahammül edemeyenler. Kendini üzer sadece

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
emin ol elindekiler sende olsa sende kuruntu yaparsın. Bu kardeşimiz iyidir güzeldir. Çay içilesidir, muhabbet edilesidir. Böylelerinin değerini bilmek gerek.
kuruntuya gerek yok dostum
ben operasyonel adamım kuruntu yapmam araştırır tespit eder gereğini yaparım
evet kardeşimizin iyi olduğuna dair 6.hissime ait duyargaçlarım çoktan sinyal ilettiler
listede bir gelibolu işimiz var belki çayını içmek nasip olur kimbilir

Jookerturk

Bilgili Üye
Mal bulanındır ustamız ve diğer ustalarımızdan alacağımız çok şey var. Kısa zamanda bir çok şeyi tercübe edindim burada fakat daha yolun başındayız.
Sağ olun var olun.
Saygılar.

Mal bulanındır

Jookerturk ustam teveccühünüz.. Benim tek amacım.. Artık bu sektöre gönül vermiş insanlar kandırılmasın... Evi yuvası dağılmasın.. Herkes bişey bulup usulünce ekmeene baksın.. Yoksa bende dürüstlük abidesi değilim.. Haddimi bilirim.. Ama işte her doğru dillendirilmeeeezz