Oyma

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bi çalışma izi yok etrafında epey bir zamandır öylece duruyor
Kasada ne iz olacak usta, kırıp alır adam. Kaç zaman önce alındı kim bilir? Sen onun mezar oyması olduğunu duymak istiyorsun ama üzgünüm, bu o oyma değil.

kurtalan

Member
Kasada ne iz olacak usta, kırıp alır adam. Kaç zaman önce alındı kim bilir? Sen onun mezar oyması olduğunu duymak istiyorsun ama üzgünüm, bu o oyma değil.
Kırılıp alınsa belli olmaz mı yarısı toprağa gömülü oynama falan yok en azından ben göremedim yanındaki taşlarda da bi çalışma yok yada ben anlamıyorum bu nereyi işaret ediyor altını mı arkasını genel olarak soruyorum

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sen kendi ailene bir miras bırakacaksın.. Bunu seyyar bir yere mi saklarsın?? Yoksa çevrede sırıtan, anlattığında bulunması kolay olan bir yere mi saklarsın?? Elbette ki 2. Şıkkı tercih edeceksin.
Benim düşüncem bunun kasa olabileceği yönünde. Elbette ki sen çevresinç araştırmakta özgürsün. Kanun niteliği taşımaz burada ki yorumlarımız. Ben sadece her zamanki gibi "bence" olarak yorum yapıyorum.

kurtalan

Member
Sen kendi ailene bir miras bırakacaksın.. Bunu seyyar bir yere mi saklarsın?? Yoksa çevrede sırıtan, anlattığında bulunması kolay olan bir yere mi saklarsın?? Elbette ki 2. Şıkkı tercih edeceksin.
Benim düşüncem bunun kasa olabileceği yönünde. Elbette ki sen çevresinç araştırmakta özgürsün. Kanun niteliği taşımaz burada ki yorumlarımız. Ben sadece her zamanki gibi "bence" olarak yorum yapıyorum.
Teşekkür ederim abi ben sadece işaretin ne anlama geldiğini nereyi gösterdiğini falan sordum. İlla da şunu söyleyin demiyorum. Sizlerde sorarak araştırarak bilgi edinmediniz mi bende öyle yapmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Strator

Member
toz haline gtirip kral suyuna batırmak herzaman kesin sonuç verir altın için

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bir fakirin mezarının işareti, kaya yerinden oynatılmış hatta yeride değişmiş olabilir, ikinci resimde gözüken v gibi olan kayalıktan dağıtılmış oradaymış yada orası garibin mezarı bana göre.