Öneri.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Makul Bir Fiyata Önerebileceğiniz Çubuk Dedektör Var Mıdır?
İstediğiniz tarzda bir cihaz hicbiryerde satılmıyor... Dedektör ayrı bir sistem çubuk bambaşka birşey... Eğer çubuk istiyorsanız elektronik çubuklara kuruş para harcamayın... Size kendi çubuğunuzu yapmayı öğretelim. Çok cüzzi bir miktara mâl etmiş olursunuz...

Dreams

Yeni Üye
Merhaba gidip bir akarsu bulun mazisi eski olanların altını çıkar bu işin başka yolu yok .

Cihaz hikaye çubuk işi öneririm fakat yillarını vermen gerekli. Araziyide bilmiyorsanız işin zor hem vakit birazda maddi durumunuz iyi olması lazım. şans kismetli olmanızda şart açıkçası bu soruya benim yanıtım bu pismek lazım .
Işıkları kapatali çok oldu bir çok arkadaşa ulaşmanız için kendinizi yakmanız lazım 😊

Gönül ister ki herkez birşeyler bulsun bu işin ince püf noktası olsun ama yok öyle bir asa malesef .

Ya bir cihaz alıp geziceksiniz ya çubuk işini ogreniceksiniz . Yada araziyi biliceksiniz Arabayı kullanmayı bilmiyorsanız olduğunuz yerde sayarsınız .

Karabulut

Operatör
Merhaba gidip bir akarsu bulun mazisi eski olanların altını çıkar bu işin başka yolu yok .

Cihaz hikaye çubuk işi öneririm fakat yillarını vermen gerekli. Araziyide bilmiyorsanız işin zor hem vakit birazda maddi durumunuz iyi olması lazım. şans kismetli olmanızda şart açıkçası bu soruya benim yanıtım bu pismek lazım .
Işıkları kapatali çok oldu bir çok arkadaşa ulaşmanız için kendinizi yakmanız lazım 😊

Gönül ister ki herkez birşeyler bulsun bu işin ince püf noktası olsun ama yok öyle bir asa malesef .

Ya bir cihaz alıp geziceksiniz ya çubuk işini ogreniceksiniz . Yada araziyi biliceksiniz Arabayı kullanmayı bilmiyorsanız olduğunuz yerde sayarsınız .
Ozaman her defineci ye bir dedektör lazım 😉

RONİN

Member
Makul Bir Fiyata Önerebileceğiniz Çubuk Dedektör Var Mıdır?
Çubuğu kendin yaparsan daha düşük maliyetli olur, internette satılanlara aldırış etme. Cihaz olarak da kendi kullandığım Uğur Elektronik'in Gold Finder Neon'u çift başlıklı tavsiye. Yüzeysel ve derin aramada çok başarılı sonuçlar aldım.