Nokta impackt pro , Garret GTi 2500 , Minelap ctx 3030

saftilki

Moderatör
Moderatör
Bende cihaz düşünüyorum ama hangisi iş görür bilemedim çok pahalı olmasın ama
nokta da yeni bir cihaz daha sürüyor piyasaya, multi ıq su geçirmez
yılbaşı geçsin biraz bekle gelsin yeni versiyonlar,
gerçi döviz sıkıntısı var ama... ben biriktirdiğimi değerli metale yatırdım erimesin diye,
şubat ayına kadar sabredicem, cihaz fiyatı veya döviz aşağı pik yukarı pik herneyse,

Son düzenleme:

Bumin Keykubat

Aktif Üye
selamlar arkadaşlar ben 8 seneden beri garet gti 2500 kullanıyorum ve çok mennunum ,
neden mennunum onuda söyleyeyim açıklıkla .
1-dedektörle verilen 2 başlığı kenara çektim .
2-elipis şeklinde perfonmaz 32 lik başlığı taktım orjinal olanını .
3- kartal gözü başlıkta aldım 2 başlıklı orjinal super derinlik alıyor mezarı çok rahat tarıyor .
bu perfonmaz başlık makinanın beynini acıyor makina çanavar kesiliyor tuğla , taş kil mağrada heryerde suda çamurda batakta nerde olursa olsun metal varsa kaçmaz öter ,
küfe okside gaza ötmez mineral varsa öter ama görüntü karelerinde bu metaldir diye göstermez ,
bende anlarımki bu mineraldir derim .
kartal gözü eagle başlıkta çok net al metalde çalışır 150 ve 2 m den mezarı çok net tarar.
kendi 2 başlık 40 cm geçmiyor perfonmaz başlık 80 cm den alıyor bunu denedim bir kül tabağını 1 m den alıyor bunu niye yazıyorum bu makinada yabana atılacak bir makina değil .
bir tek eksiği var ayrımda tam net değil .bunları bilgilendirmek için sundum . sevgi ve saygılarla
Bence de GTİ 2500 zirve VLF cihazlardan biridir. Ayırımı diğer bir çok marka ve modeli geride bırakır. Derinlik algısı iyidir. Gerçekten güzel bir cihazdır. Lakin kullanması zordur. Bu yüzden dilinden anlamayanlar kullanamaz, sırf bu yüzden kendisine b*k atan çok olur. Yani hevesle, aceleyle iş yapana göre değildir, çözmek için uzun zamana, kıyasa ve tecrübeye ihtiyaç vardır.

Siz sekiz senedir kullanıyormuşsunuz, yani tam tadında bir cihazla tam tadında bir tecrübe. Zaten işin doğrusu bazı üyelerin yaptığı gibi şu markaya bu modele takılmak, mededi bunlardan ummak değildir.

Rızkı veren, medet sahibi olan Hûda'dır.

Ne diyelim; önce nasip, nasibiniz bol olsun inşallah.

Bahtiyar299

Yeni Üye
selamlar arkadaşlar ben 8 seneden beri garet gti 2500 kullanıyorum ve çok mennunum ,
neden mennunum onuda söyleyeyim açıklıkla .
1-dedektörle verilen 2 başlığı kenara çektim .
2-elipis şeklinde perfonmaz 32 lik başlığı taktım orjinal olanını .
3- kartal gözü başlıkta aldım 2 başlıklı orjinal super derinlik alıyor mezarı çok rahat tarıyor .
bu perfonmaz başlık makinanın beynini acıyor makina çanavar kesiliyor tuğla , taş kil mağrada heryerde suda çamurda batakta nerde olursa olsun metal varsa kaçmaz öter ,
küfe okside gaza ötmez mineral varsa öter ama görüntü karelerinde bu metaldir diye göstermez ,
bende anlarımki bu mineraldir derim .
kartal gözü eagle başlıkta çok net al metalde çalışır 150 ve 2 m den mezarı çok net tarar.
kendi 2 başlık 40 cm geçmiyor perfonmaz başlık 80 cm den alıyor bunu denedim bir kül tabağını 1 m den alıyor bunu niye yazıyorum bu makinada yabana atılacak bir makina değil .
bir tek eksiği var ayrımda tam net değil .bunları bilgilendirmek için sundum . sevgi ve saygılarla
Selamunaleykum aleyküm ustam bu garret 2500 konusunda elips başlıktan söz etmişsiniz bu söylediğiniz başlık üzerinde garrett yazan firmanın kendi başlığı mı ?yoksa ukrayna malı nel firmasının başlığı mı?
Bir sorum daha var garret kullanan arkadaşlara bu 2013 sonrası gtı 2500 lerde yeni yazılım varmış yabancı forum sitelerinde de okudum ama tam doyurucu bilgi bulamadım bu yeni yazılımın eskiye göre farkı nedir?
bendeki 2500 çok eski 2007 de bir tanıdıktan almıştım, depoda duruyor öyle verim alamadım. Bendeki makinede sanki sıkıntı var, Satıp bir başkasının canını yakmak istemedim. yazılım attırmayı ve elips başlık almayı düşünüyorum ama kararsızım.

Mustafakin

Member
selamün aleyküm bence cihazın kağıt üzerindeki verilerinden çok ası kullanıcı deneyimleri daha önemli hani bir kişi cihazın dilini çözdükten sona asıl sağlıklı veriyi o kişi verir gibime geliyor mesela araçlarda fabrika verisi olarak çok az yakıt tüketimi gösteriyor ama birde kullanana sorunca sonuçlar farklı çıkıyor bence son kullanıcı tecrübesi burada çok önemli

xReis

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 299087Başlık bu sizin gibi garetten memnun olmayan arkadaşa bu başlığı takınca satmaktan vaz geçti makina kendine geliyor. tokrak ayarını hızlandırıyor otamatik yapıyor metallerde ayrımı daha net yapıyor derinlik artıyor. sessiz ve kararlı yanlız metale ötüyor .bu başlığı takınca makina beyni açılıyor .bunu 4veya 5 makinada denedik hepsindede aynı başarıyı sağladı .yazılımla alakası yok garet gti 2500 lerde tek sorun başlıklarda .kendi başlıkları makinayı köreltiyor .bu başlığı takınca makina sonsuz oluyor ve 400i le aynı seviyede oluyor. ikisinin arasındaki fark kalmıyor .sevgi ve saygılarla .

Bahtiyar299

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 299087Başlık bu sizin gibi garetten memnun olmayan arkadaşa bu başlığı takınca satmaktan vaz geçti makina kendine geliyor. tokrak ayarını hızlandırıyor otamatik yapıyor metallerde ayrımı daha net yapıyor derinlik artıyor. sessiz ve kararlı yanlız metale ötüyor .bu başlığı takınca makina beyni açılıyor .bunu 4veya 5 makinada denedik hepsindede aynı başarıyı sağladı .yazılımla alakası yok garet gti 2500 lerde tek sorun başlıklarda .kendi başlıkları makinayı köreltiyor .bu başlığı takınca makina sonsuz oluyor ve 400i le aynı seviyede oluyor. ikisinin arasındaki fark kalmıyor .sevgi ve saygılarla .
Sağolun ustam verdiğiniz bilgiler için. bir tane temin edeyim durumlar musait olunca

balkaya34

Bilgili Üye

Selam REİS usdam ,, GPR Tork , lar nasıl bu konuda tecrübenizden faydalanmak isderdim usdadım ..

xReis

Yeni Üye
@balkaya34 Ustam selamlarımı sunarım .
Siz benden daha uzmansınız bu konuda ,sizin yapacağınız yorumlar,bizleri aydınlatacaktır. sevgi ve saygılarla

balkaya34

Bilgili Üye
@balkaya34 Ustam selamlarımı sunarım .
Siz benden daha uzmansınız bu konuda ,sizin yapacağınız yorumlar,bizleri aydınlatacaktır. sevgi ve saygılarla

Selam Usdadım ,, İnanki bilmiyorum , Bilsem size zahmet verirmiyim.
Ancak böyle bir cihaza niyetim var , Onun içinde size sormak isdedim.
Alacagim zaman zaten sizi bulurum. Ve fikrinizi alırım