ne diyceemi bilemedim

GERMO

Engellendi
Mal bulanındır Ustam büyük malın yiyicileri olsa olsa, büyük yamyam kabilesi olur, onlarin ne vatana ne millete faydasi var, bizimki sadece çevre temizliği, cevreciyiz anlayacağın, bizimkide vatan millet Sakarya diye diye ömrümüzü çürütmek, nede olsa bizimki besmeleli duali şükürlü Hamdolsun.
@GERMO Ustam sefaatcileri cok oluyo basa cikaamiik.oyuzden..yaw hehe deyip geciik.naapak.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam yani bize çok safsınız onumu diyorsun. :242:
Estagfirullah, boyle demiyorum kurbanim.
Sunu demek istedim;
Her isin bir cozumu vardir.
Serre calisan akli, hayra calistirmak lazim.
Bizim dogaseverler cok tecrubesiz.
Tecrubeli adam yakalanmaz.
Ne,Nerede, neyi, ne zaman, nasil, kiminle yapacak (5N1K) cok iyi bilir.

Sitte calismayi asla tasvip etmiyoruz.
Bu cok onemli.

Amma şu saatte bircok sitte calisma yapan ekipler vardir. Sabah bakildiginda kimse bir avuç toprak bile goremez.

CEHALET, CESARET VERİYOR Kurbanim.
Cahil cesur oluyor. Mali cikariyor getiriyor eve goturuyor isyerine. Sonra duyuluyor. Millette hasette zirve yapmis. Alo diyor tum emekler zayi oluyor.

Karakolda şaşiran Yaşar lar kalmadi.
İskence yok. Kotu davranis yok. Amma evin de isyerinde mal yakalaninca mecburen bulbul oliyor. Yazik degil mi?
Emekler heba olup gitmemeli.

2 kisi sefere ciksa birisi reis-sorumlu olmali. 4 kisi isleme basliyor, ekibin basi yok. Bu major bir hatadir. Boyle olunca her kafadan bir ses cikmasi normaldir.
Bu isi askeri disiplin icinde yapmayanlar basarili olmazlar. Soylemek istedigimin acik sekli budur kurbanim.

Mushap

Editör
Straforun m3 kaç paraki 10.000 TL masraf etmiş bende onu anlamadım.