Ne anlatılmak istenmiş burada?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sevgili arkadaşlar resimi yükledim ve başlık attım başlıktada bu ne ifade eder ne anlatır demişim ve burası nedir malzemesi varmıdır nokta neresidir dememiştim sadece ne ifade eder ne anlatır demişim bilgi anlamında. Şimdi bakıyorum yorumlara sanki buradan resim alıp başka yerlerde yada başkasının paylaşımına yorum alacakmışım gibi bişeyler yazılmış vay Platonik falan. Ben bunun gibi yerler ne anlatır ne ifade eder mezar mıdır mahzen midir tünelmidir tılsımmıdır yeminlimidir bilgi istedim. Belki elimde buna benzer bir yer var onun için bilgi istedim ne ifade eder diye sordum. Ama maalesef benim öğrenmek istediğimin dışında bir sürü yorum yapılmış Saolun ve konuyu kapatın teşekkürler
Kızmanıza gerek yok bence.Ekrandan çekilme
Şimdi burada bir usta yorum yaptı. Vay kaç sene önce geldi vay Platonik vay başka resim atamaz ya siz anca size atılan resim kadar yada verilen bilgi kadar biliyorsunuz mevkiye.peki okadar çok resim atılmışsa size önceden ne kadar yardımcı oldunuz bu resimlere size atan kişi ne yapabildi. Sonuca mı ulaştı sizin yorumunuz la. Ben söyleyeyim kesinlikle hayır. Ne olduğunu ben söyleyeyim size. Önce kabartmayı kırdılar. Sonra önünü 2 m çalıştılar sonra bu resimli taşı yok ettiler sonrada çevresini talan ettiler sonuç sıfır. Şimdi buna göre yorum yapın
Burada kişilerin fikirlerini eleştirme hakkını sana kim veriyor ? Uslubunu değiştir.Sen100 kilo altın bulsan ne olur.Konu açarsın tüm cevapları okursun işine geleni değerlendirirsin.

Paylaştığın görsel için Sana ekran görüntüsü diye cevap yazılmış.Ekran görüntüsü değil diyorsun.Ekran görüntüsü olduğunu ispatladım sana.Sonra Ne bu agresiflik vs.vs.Kendine gel arkadaşım.Kahvede bu tarz hitapları arkadaşlarına yapabilirsin.

Buradaki hiç kimse senin kahve arkadaşın değil kimseninde senden birşey istediği beklediği yok.Herkezin yorumuna saygı duymak zorundasın.Konu açarkende detaylı açıklama yapmak zorundasın.Açıklama net olmazsa espri anlayışın olmazsa o yılan seni boğar.Anladınmı arkadaşım.?

Son düzenleme:

akıltopağı

Operatör
Şimdi burada bir usta yorum yaptı. Vay kaç sene önce geldi vay Platonik vay başka resim atamaz ya siz anca size atılan resim kadar yada verilen bilgi kadar biliyorsunuz mevkiye.peki okadar çok resim atılmışsa size önceden ne kadar yardımcı oldunuz bu resimlere size atan kişi ne yapabildi. Sonuca mı ulaştı sizin yorumunuz la. Ben söyleyeyim kesinlikle hayır. Ne olduğunu ben söyleyeyim size. Önce kabartmayı kırdılar. Sonra önünü 2 m çalıştılar sonra bu resimli taşı yok ettiler sonrada çevresini talan ettiler sonuç sıfır. Şimdi değerli bilgilere sahip ustalar buralarda lar sonuç odaklı çalışmalar yapılırsa biz öğrencilerde bir ışık görülürse kayıtsız kalmayacakları umulur .güzel çalışmalar ve azim her zaman sonuç getirir bol şans.

CooL

Bilgili Üye

Burada kişilerin fikirlerini eleştirme hakkını sana kim veriyor ? Uslubunu değiştir.Sen100 kilo altın bulsan ne olur.Konu açarsın tüm cevapları okursun işine geleni değerlendirirsin.

Paylaştığın görsel için Sana ekran görüntüsü diye cevap yazılmış.Ekran görüntüsü değil diyorsun.Ekran görüntüsü olduğunu ispatladım sana.Sonra Ne bu agresiflik vs.vs.Kendine gel arkadaşım.Kahvede bu tarz hitapları arkadaşlarına yapabilirsin.

Buradaki hiç kimse senin kahve arkadaşın değil kimseninde senden birşey istediği beklediği yok.Herkezin yorumuna saygı duymak zorundasın.Konu açarkende detaylı açıklama yapmak zorundasın.Açıklama net olmassa o yılan seni boğar.Anladınmı arkadaşım.?

Buradaki hiç kimse senin kahve arkadaşın değil kimseninde senden birşey istediği beklediği yok.Herkezin yorumuna saygı duymak zorundasın.Konu açarkende detaylı açıklama yapmak zorundasın.Açıklama net olmassa o yılan seni boğar.Anladınmı arkadaşım.?
@vakko konu başlığına bakarsan ne istediğim ortadaydı. Ayrıca uslubumda bişey yok. Önce ne istediğime bak sonra ekran alıntısı yada başka resimle eleştir. Okumadın galiba yazdığımı. Ekipte kaç kişi olur bunu iyi bilirsin herkeste bilgi toplamaya çalışır ve birisi buradan bilgi talep etmiş. Bende diyorum ki istenilenle yapılan yorum başka.Ekipten birisinden aldığımı yazıyorum zaten bana ekran görüntüsü demenize gerek yok ve bu ne ifade eder demişim. Yardımcı olun nokta verin dememişim. Farzetki daha çok bilgiye sahibim yer hakkında. Buraya zaten yazılmış ki başkalarıda yeri talan etmiş yer ifşa olmuş bunumu diyeyim açık açık.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Iletisimdeki en güçlü süreç beden dilidir.
Zira iletisimde sözcükler % 30, beden dili % 70 ini oluşturur.
Karşı karşıya olunmayan her durumda anlasilabilmek çok zordur. Hele ki uzun süreli bir dostluk ortada yoksa.

"Konu sahibinin serzenisinin benzerleri bir çok konuda başka konu sahipleri tarafından dile getirildiği de göze çarpmaktadır."

Bunların başlıca sebebi, yorum yapan paydaşların, hissettiği veya tecrübe ettikleri ile bir fikre sahip olması ve bu fikri bazen ispat, bazen iğneleme, bazen alaya alma vb. olgularla dışa vurumu şeklinde olmaktadır.
İletişim frekansının çoğu zaman tutmaması ve bu zorluğun üzerine tarafların biri ve birkaçının kendi duygu döngüsündeki içsel karışıklık ortaya sacilarak, içinden çıkılmaz bir hâl aldığı görülmektedir.

Foruma aşina olan, hem kullanım hem de bilgi birikimi belirli bir çıtanın üzerinde olan paydaşlar, bu iletişim zorluğu içerisinde ;
Daha yalın,sözcük seçiminde daha dikkatli, yanlış anlaşılmaya mahâl verebilecek kelimelerden kaçınırlarsa çok daha kaliteli bir zaman akışı sağlanacağı gibi, sürecin de daha sağlıklı ilerlemesine katkı sağlayacaklardır.

Bilindiği gibi, forumun kırmızı çizgileri bir çok konuda net olup, mesajların neredeyse tamamı kontrolden geçmektedir. Farklı amaçlar ile müdahil olanlar zaten çarkın dişlileri arasında gerekli şekilde yaptırımlara tabi tutulmaktadırlar.

Sorunlar iyi ya da kötü, kendini anlatamamaktan ya da anlasilamamaktan kaynaklandığına göre, "dil seçimi " hat safhada önem arz etmektedir.

Denildiği gibi ;

Söz ağızdan çıkana kadar senin esirin, ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu kadar agiz dalasina gerek yok @eski gel dugumu coz resmine avatarina sahip cik bu resim kimlerden gecti 5 yildir acikla varsa biyigit aha bu yani yonu cevresi islem oncesi sonasi desin.O bana bunu dedi bu bana sunu dedi goygoylarini birakalim defineden maddiyattan bahsedilen sektordeyiz ..hayirdir cihangirde kızmı tavliyozda centilmenlik bekliyonuz. bu isler sertlik cesaret mertlik isleridir

CooL

Bilgili Üye
Evet @eski usta avatarına sahip çık bak bu görüntü 4. Ayda çekildi. Ama şimdi bu resimdeki de yok

Mal bulanındır

Evet @eski usta avatarına sahip çık bak bu görüntü 4. Ayda çekildi. Ama şimdi bu resimdeki de yok
usta burdaki 18 20 kisiden birisin diger emsal paralel sitede takilan.bu 1....seni 1500 sayfalik soyut neticesiz surfer konusundan bilirim bu 2..bu resim 6 farkli konuda paralel sitede kullanildi verdigin tarih dahil bu 3..
seninle husumetim olmaz ayni gemideyiz buda 4

CooL

Bilgili Üye
usta burdaki 18 20 kisiden birisin diger emsal paralel sitede takilan.bu 1....seni 1500 sayfalik soyut neticesiz surfer konusundan bilirim bu 2..bu resim 6 farkli konuda paralel sitede kullanildi verdigin tarih dahil bu 3..
seninle husumetim olmaz ayni gemideyiz buda 4
@Malbulanındır usta ben daha önceki yorumlarımda söyledim bana resim diğer arkadaştan geldi diye yani benim arşivimde olmadığı için istedim yeniden gönderdi bana bende düzenleme yaptım siteye attım. Konu başka yerlerde işlenmiş olabilir. Ben başka siteye takılmam zaten başka şekilde nerede yorumlamaya atıldı onuda bilmem.Böyle bir farklı işaret daha vardı bende bu işaret ne anlama gelir diye bilenlerden yorum istedim.konu nereye geldi. Ekran görüntüsünden Platonikliğe kadar uzadı. Ben başkayer ifşa olmasın diye bu işaretin Ne demek olduğunu ne anlattığının yorumunu istedim. Bunun malı nerededir noktası neresidir demedim. Bu resime gelince zaten bu bölgeyi ve yerinide ilk ve son durumunuda biliyorum. Yeni çevre resimlerini at diye yazdılar gidip orayı resimle sem bu işaretten eser yok talan edilmiş. Olduğu yeri resimle sem burası orası değil der inanamazsınız. Elbette bir ekip çalışması oluyor ve netice alınamayınca herkes kafasına göre farklı yerlerden yardım alayım diye ifşalanıyor değişik yerlerde geziyor resimler ama yine söylüyorum başka site bilmem. Oralarda kim yorum istedi Onuda bilmiyorum açıkcası

deli firat

DOĞACI
Arkadaş sakin bazı günler on tane foto geliyor bana ki bu fotolar ben dahil en az on kişiyede gidiyor böyle bir durum olabilir yorum ve cevaplara dikkat edelim kalp kırmaya değmez

CooL

Bilgili Üye
Arkadaş sakin bazı günler on tane foto geliyor bana ki bu fotolar ben dahil en az on kişiyede gidiyor böyle bir durum olabilir yorum ve cevaplara dikkat edelim kalp kırmaya değmez
@deli firat ustam bakın ben yorumlara tşk ettim. Bir usta var bilgisi dahilinde bişeyler yazdı kendisine teşekkür ettim diğer şekilde uslupsuz ve gereksiz yazanlarada sadece kendimi ve konuyu anlatmaya çalıştım. Ama ne hikmetse espri anlayışına getirildi uslupsuzluğa kadar gitti yorumlar. Oysaki sadece konu başlığın da dediğim gibi bu ne demek istemiş nedir diye sormuştum sadece kimseyede küfür yada hakaret içerikli bişeyde yazmadım.

Mal bulanındır

@Malbulanındır usta ben daha önceki yorumlarımda söyledim bana resim diğer arkadaştan geldi diye yani benim arşivimde olmadığı için istedim yeniden gönderdi bana bende düzenleme yaptım siteye attım. Konu başka yerlerde işlenmiş olabilir. Ben başka siteye takılmam zaten başka şekilde nerede yorumlamaya atıldı onuda bilmem.Böyle bir farklı işaret daha vardı bende bu işaret ne anlama gelir diye bilenlerden yorum istedim.konu nereye geldi. Ekran görüntüsünden Platonikliğe kadar uzadı. Ben başkayer ifşa olmasın diye bu işaretin Ne demek olduğunu ne anlattığının yorumunu istedim. Bunun malı nerededir noktası neresidir demedim. Bu resime gelince zaten bu bölgeyi ve yerinide ilk ve son durumunuda biliyorum. Yeni çevre resimlerini at diye yazdılar gidip orayı resimle sem bu işaretten eser yok talan edilmiş. Olduğu yeri resimle sem burası orası değil der inanamazsınız. Elbette bir ekip çalışması oluyor ve netice alınamayınca herkes kafasına göre farklı yerlerden yardım alayım diye ifşalanıyor değişik yerlerde geziyor resimler ama yine söylüyorum başka site bilmem. Oralarda kim yorum istedi Onuda bilmiyorum açıkcası
..
..
tesekkurler ilgin icin konulari nicknameleri icerigi barindiran linkleri atmama gerek yok ozaman.ancak sende hak vermelisin okadar cok taklaci goygoycu varki.ayiklamak imkansiz..peki sen yeni ayik kafayla merak ettigin yerle ilgili yeni resimli konu acsan emsal konu ve gorselle mekaanin argeye gerek olup olmadigina hepberaber baksak bu mevzuda burda kapansa eyi olmazmi

CooL

Bilgili Üye
..
..
tesekkurler ilgin icin konulari nicknameleri icerigi barindiran linkleri atmama gerek yok ozaman.ancak sende hak vermelisin okadar cok taklaci goygoycu varki.ayiklamak imkansiz..peki sen yeni ayik kafayla merak ettigin yerle ilgili yeni resimli konu acsan emsal konu ve gorselle mekaanin argeye gerek olup olmadigina hepberaber baksak bu mevzuda burda kapansa eyi olmazmi
@Malbulanındır usta yeni resim ve konuyu açmam için beraber hareket ettiğim arkadaşlarıma da söylemem bilgilendirmem lazım ki konu açayım. Yoksa aynı bölgeden çok kişi olduğu için mevcut sitelerde yerlerin ifşa olmasını istemedik açıkcası. Malum yukarıdaki örnekte de anlaşılacağı üzere şuan için diğer arkadaşlarımın da rızası alınmadan bunu yapmam uygun düşmez. Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...