NASA ve Din Adamları

Eminmisin

Yeni Üye
Ustam şu rockefeller tarafından fonlanan suratlarında anadolulu tıpı olmayan insanları allah aşkına övmeyın. Parayı akıtan kimse onun küregını çeker bu ınsanlar. Rockfeller daha dune kadar insan nufusu azaltılmalı dıye fink atıyordu pıyasalarda.kendılerınden olmayana "goyim" diyen bu y.hudi ırkçısı abimizin yaptıgı işten insanlara hayır mı gelir.
Bunlar gercekten insanları düşünse her sene aclıktan ölen 35 milyon insanı kurtarırdı.
Virusden 2.5 senede 5 milyon kişi öldü yalnızca.
Aradaki farkı ve manipulasyonu görün.
Birde o aşıların gercek amacını 5-10 yıl içinde görecek aşılananlar. ben olmadım,olmayacağımda .
Asagıya bi bağlantı paylaşıyorum artık inanıp inanmamak sıze kalmış.
Dunyayi saran hastalik covid19 virusunu insanliga sunan yine Allah dır.
Dunya nufusunu dusurmeye calisan zihniyet rockeller.veya seytani zihniyet bu virusu yillarca ugras.vererek bir hastalik uretmeye calistilar ve zekalari.yetmedi )) iste ALLAH orda onlar.bu.virusu uretsinler.diye ilim bilim zeka ilham.verdi yoksa yapamazdilar)

Allah o seytani zihniyetin islerini hizlandirdi yol verdi ezelden sonsuza dek ezelden kiyamete dek.

Dunya nufusu covid19 veya diger olumcul hastalikla veya , Asilarla olacak dusunursek ve 10 yil 20 yil sonrasi hem olumler cogalacak.ve Asilarin yan etkisi sonucunda dogurganlik azalacak ve dunya.nufusu yariya veya 8 milyar 1 milyara 2 milyara inecek peki neden dusecek hic dusundunuzmu.

Yine ALLAH istedigi icin izin.verdigi icin olacak cunku Hesap gunu var ve herkes denenecek.sinavdan.gececek kurtulanlar cennete kurtulamayanlar ceheneme.
Dunya nufusu dusecek evet.bu boyle olaacak.
Ve Peygber efendimizin hadis serifte .
Benim ummetimi omru 1500 senedir burda 1500 senesideki ummetin omru benim tahminine gore 1500 sene ile 1599 sene arasi yok olacaktir.dunyadan.
Ve dunya kafirlere.kalacaktir ve Kiyamet belki 1 gun sonra belki 1 milyon sonra onu ALLAH bilir.
Yani ummetin omru suan 1443 deyiz 1599 arasi Muslumanlarin yasadigi.var oldugu yillar olacaktir . Ummet dedigi gercek iman etmis dogru yol bulmus her sunneti her farzi Gercek manada iman etmis kisilerdir.

Nuh tufaninda once ALLAH bir hastalik veriyor 30 .40 50 yil evvel esler kari kocalar bu hastalik iletinden.ya cinsel birliktelik veya cocuklari olmuyor ve Nuh tufani olcagi icin ALLAH cocuk.ve bebeklere acidigi icin.bunu .yapiyor.

ALLAH oyle kusatmistirki turkce alfebesinde rakamlarda hicri takviminde suanki takvimde. Sayilarda rakamlarda . Telefonun imesinden )) marka nosundan model nosundan))
Siniftaki ogrenci nosundan. İngilizce dilinden her dilden hayatta akliniza gelebilecek herseyden ama herseyden kusatmistir . Depremin dakika saniyesinden yilindan artik neler.neler.

ALLAH HERSEYİ BASTAN SONA YAZDİM . DEMİSTİR.

Eminmisin

Yeni Üye
Alintidir face grup deprem bilimi muhendislerinden.

1999 Adapazarı Gölcük 7.4 depreminden 3 gün önce Adapazarı'nda mıknatıstan çivi düştü. 1999 Düzce 7.2 depreminden 3 gün önce Düzce'de mıknatıstan çivi düştü. 2018 Ankara Bala 5.7 depreminden 3 gün öncede Ankara'da mıknatıstan çivi düştü. 81 ilimize bu mıknatıs çivi düzeneğini kurarsak büyük depremden 3 önce ilk uyarımızı alırız. 85 milyon insan var ülkemizde. Depremden 1 kişinin daha ölmesini inanın istemiyorum hiç kimsede istemez. Not: Buzdolabı magneti mıknatısı olmasın. Normal bir mıknatıs olması lazım. Bobincilerden elektrikçilerden mıknatısı tedarik edebilirsiniz. İstanbul Balıkesir Çanakkale Kütahya Bursa İznik Adapazarı Sakarya Bolu Ankara Kastamonu Çankırı Çorum Amasya Samsun İzmir Aydın Denizli Uşak Afyonkarahisar Konya Karaman Niğde Kırşehir Nevşehir Mersin Adana Hatay Gaziantep Şanlıurfa Kahramanmaraş Kayseri Yozgat Sivas Sinop Tokat Malatya Adıyaman Bingöl Bitlis Muş Van Ağrı Erzurum Trabzon Artvin Giresun Ordu Kars Erzincan Bayburt Gümüşhane Siirt Hakkari ve aklıma gelmeyen yerler lütfen ama lütfen muhakkak buralarda bu düzeneği kuralım. Mıknatısı ip ile bağlayıp tavana asın çiviyi mıknatısa temas ettirin. Çivi düştüğünde lütfen bize haber verin.
Ekli dosyayı görüntüle 299688

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Alintidir face grup deprem bilimi muhendislerinden.

1999 Adapazarı Gölcük 7.4 depreminden 3 gün önce Adapazarı'nda mıknatıstan çivi düştü. 1999 Düzce 7.2 depreminden 3 gün önce Düzce'de mıknatıstan çivi düştü. 2018 Ankara Bala 5.7 depreminden 3 gün öncede Ankara'da mıknatıstan çivi düştü. 81 ilimize bu mıknatıs çivi düzeneğini kurarsak büyük depremden 3 önce ilk uyarımızı alırız. 85 milyon insan var ülkemizde. Depremden 1 kişinin daha ölmesini inanın istemiyorum hiç kimsede istemez. Not: Buzdolabı magneti mıknatısı olmasın. Normal bir mıknatıs olması lazım. Bobincilerden elektrikçilerden mıknatısı tedarik edebilirsiniz. İstanbul Balıkesir Çanakkale Kütahya Bursa İznik Adapazarı Sakarya Bolu Ankara Kastamonu Çankırı Çorum Amasya Samsun İzmir Aydın Denizli Uşak Afyonkarahisar Konya Karaman Niğde Kırşehir Nevşehir Mersin Adana Hatay Gaziantep Şanlıurfa Kahramanmaraş Kayseri Yozgat Sivas Sinop Tokat Malatya Adıyaman Bingöl Bitlis Muş Van Ağrı Erzurum Trabzon Artvin Giresun Ordu Kars Erzincan Bayburt Gümüşhane Siirt Hakkari ve aklıma gelmeyen yerler lütfen ama lütfen muhakkak buralarda bu düzeneği kuralım. Mıknatısı ip ile bağlayıp tavana asın çiviyi mıknatısa temas ettirin. Çivi düştüğünde lütfen bize haber verin.
Ekli dosyayı görüntüle 299688
enteresan.
ve tecrübe etmek bedava.
sadece bu düzeneği yapıp depremi beklemek tabiki cahillik. ama bilim adamlarının da deprem için alınacak tedbirleri alıp bu tecrübeyi denemenin hiç bir sakıncası yok.
deprem olmadan 3 gün önce bu çivi düşerse işte o zaman gerçek sıkıntı ortaya çıkar.( neden bu çivi düştü bilimsel açıklaması ne diye düşünmeken geceleri uyuyama :) )

Eminmisin

Yeni Üye
enteresan.
ve tecrübe etmek bedava.
sadece bu düzeneği yapıp depremi beklemek tabiki cahillik. ama bilim adamlarının da deprem için alınacak tedbirleri alıp bu tecrübeyi denemenin hiç bir sakıncası yok.
deprem olmadan 3 gün önce bu çivi düşerse işte o zaman gerçek sıkıntı ortaya çıkar.( neden bu çivi düştü bilimsel açıklaması ne diye düşünmeken geceleri uyuyama :) )
3 ve 4 gun disarda arabanin icinde veya cadirda veya riskin az oldugu yerde kalinabilir. Civi dusmesede rahat yatariz en azindan ) dusupte olmayabilirmi acaba sadece depremle ilinti olmayabilurde baska etkilerde dusurebilir . Deprem oncesi dusuruyormus tam.bir.bilgi sahibi degilim. İnsallah olmaz

Helios

Member
Bundan 10 sene evvel depremin (yapay depremi) olacıgını bilmiştim. Cok güzel bi havada arkadaşla tekne ile balıga cıkmıstık .birden gözyüzünde bulutların nizami , arık arık, sıralı bi şekilde aynı yönde gittiği gördüm.hemen aklıma bikac sene önce internette haarp silahının calıştırılnca ne gibi belirtıler gösterdiği ile ilgili yazı okumuştum.bulutların durumu okudugum yazıda ki belırtıye uydugu için hemen yanımdakı arkadasa bugun cok güçlü yapay deprem olabılır dedım .beni kaale almadı.
O günün akşamı saat 22:00 da 6.5 ile sallandı ege bölgesi.
10 sene oldu arkadaş hala hayret eder nasıl tahmın edebıldıgımı.
H.a.a.r.p silahı gercektir . vanda,gölcükte,egede,haitide,japonyada,endonezyada denendı.

atasdibi

Bilgili Üye
HAARP - Vikipedi Bahsettiğiniz silah (sanmıyorum ama) buysa eğer gördüğünüz gibi sabit. Bunu taşımak için uçak gemisi bile yetmez belki taşınabilir hale gelmiştir ancak gücüyle ilgili
1400 yıl önce peygamber efendimiz ve ashabı o zamanın ileri gelenleri tarafından kâfir ve sapkın ilan edilmişti.
Aynı şekilde dünyanın düz olduğuna inan papaz din adamları illuminatiyi şeytan Galileo gibi bilim adamlarını kâfir ilan etmişti.
Bu söylenen olaylar insanların bilgiye ulaşamadığı, araştıramadığı, doğruluğunu ya da yanlışlığını sınayamadığı zamanlara ait yanılgılardır. Tersine bir kanıt gösteremeden bu bana göre yanlış demek veya bir kanıt olmadan doğru olan bu demek bilimle uyuşmaz. Ha derseniz ki benim bilime ihtiyacım yok kendim söyler kendim inanırım ona da diyecek bir şey yok. İnancınızı kendiniz belirlerseniz kimseye köle olmazsınız.

Eminmisin

Yeni Üye
Bundan 10 sene evvel depremin (yapay depremi) olacıgını bilmiştim. Cok güzel bi havada arkadaşla tekne ile balıga cıkmıstık .birden gözyüzünde bulutların nizami , arık arık, sıralı bi şekilde aynı yönde gittiği gördüm.hemen aklıma bikac sene önce internette haarp silahının calıştırılnca ne gibi belirtıler gösterdiği ile ilgili yazı okumuştum.bulutların durumu okudugum yazıda ki belırtıye uydugu için hemen yanımdakı arkadasa bugun cok güçlü yapay deprem olabılır dedım .beni kaale almadı.
O günün akşamı saat 22:00 da 6.5 ile sallandı ege bölgesi.
10 sene oldu arkadaş hala hayret eder nasıl tahmın edebıldıgımı.
H.a.a.r.p silahı gercektir . vanda,gölcükte,egede,haitide,japonyada,endonezyada denendı.
Face grubunda deprem oncesi daha once olmua depremlerde bulutlarin sekil ve reng olarak degistigini seninde bahsettigin gibi oldugunu soyluyorlar.
Cok kisi ege bolgesi farkli bolgelerden resim.video cekip acaba deprem oncesi bahsettiginiz buluta benziyormu diye soruyorlar .
Harp silahinin deprem yapma gucu olsaydi bizi simdiye duman etmislerdi ve diger ulkeleri.
Depremler suan Allahin izni ile yurumektedir . Seytani zihniyetin boyle.bir.gucu yoktur olmayacakta.

Eminmisin

Yeni Üye
Dunya acaba yuvarlakmi acaba duzmu. Benimde kafam gidip geliyor.
Google eart ile devamli ilgilendigim icin ara sira dusunuyorum duzmu yuvarlakmi.
Peki duz ise uzayda evren.kaniatda var olduguna gore bu duz dunyanin arkasi yokmu koku nereye saplanmis ozaman ne bilim ))) Arkasi uzayami.bakiyor ne.bilim ))))) mesala okyanuslar cevrleyen son noktalar dagdanmi ibaret yani baraj usulu bir seymi ne bilim )))) acaba duzmu yuvarlakmi .

Helios

Member
Face grubunda deprem oncesi daha once olmua depremlerde bulutlarin sekil ve reng olarak degistigini seninde bahsettigin gibi oldugunu soyluyorlar.
Cok kisi ege bolgesi farkli bolgelerden resim.video cekip acaba deprem oncesi bahsettiginiz buluta benziyormu diye soruyorlar .
Harp silahinin deprem yapma gucu olsaydi bizi simdiye duman etmislerdi ve diger ulkeleri.
Depremler suan Allahin izni ile yurumektedir . Seytani zihniyetin boyle.bir.gucu yoktur olmayacakta.
Bundan 4.5 sene evvel 2017 veya 2018 olması lazım istanbulun 1 haftalık suyu kalmıştı barajda herkes telaş içindeydi.Ve olan oldu temmuz ayın ortasında baraj suyunun bitmesine 1.2 gün kala sağanak yağış aldı istanbulu .seller bastı
TEMMUZUN ortasında.
Benım için haarp gerçek mi ?yalan mı ? Sorusu cevap buldu orda.
İsteyen arastırabılır.
Haarp bır tek deprem degıl yağmur ,fırtına vs yapabılır.
İyonesfer tabakasına gönderılen yüksek güçlü radyo dalgaları deprem yapılacak bölgeye yerleştırılen alıcı tarafından algılanıp fay hatları tetıklendırılıyor.diye okumıstum. İlla ki o koca frekans tesisisni hareket ettırmene gerek yok yani 👍
Nikola teslanın bile 100 sene evvel bedava kablosuz elektrık deneylerını akabınde aç gözlü para babaları tarafından baltalandıgını unutmamak lazım.
Frekens,rezonansın neler yapabılecegı önümüzdeki yıllarda acı veya tatlı yollardan öğrenecek insanoğlu.bu gibi aygıtlar askeri teknolojıdır insanların hizmetıne 20-30 sene sonra verılır.onuda uygun görürlerse tabı. İlk dedektöründe graham bel tarafından 1800lerde suikastcının mermeilerını bulmak amacı ile icad ettıgını unutmamak lazım.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
HAARP - Vikipedi Bahsettiğiniz silah (sanmıyorum ama) buysa eğer gördüğünüz gibi sabit. Bunu taşımak için uçak gemisi bile yetmez belki taşınabilir hale gelmiştir ancak gücüyle ilgili

Bu söylenen olaylar insanların bilgiye ulaşamadığı, araştıramadığı, doğruluğunu ya da yanlışlığını sınayamadığı zamanlara ait yanılgılardır. Tersine bir kanıt gösteremeden bu bana göre yanlış demek veya bir kanıt olmadan doğru olan bu demek bilimle uyuşmaz. Ha derseniz ki benim bilime ihtiyacım yok kendim söyler kendim inanırım ona da diyecek bir şey yok. İnancınızı kendiniz belirlerseniz kimseye köle olmazsınız.
:) değerli üye arkadaşım.
insanların bilgiye ulaşamadıkları zamanlarda da,insanlar bilgiye tamamen ulaştığını sanıyordu.Tıpkı günümüz gibi.
Aslında durumu ne kadar güzel açıklıyorsunuz. Ama ufacık bir eksiklik yüzünden anlayamıyorsunuz. Buna basiret (yani bakış,bakıpta görüp farkına varamama)derler.genelde basireti kapalı olana asla hakikati gösteremezsin.ve tezlerin kişisel çatışmaya ego hesaplaşmasına döner. hiç bir faydası olmaz.
ama tartışmayı gözlemleyenler yada dahil olmadan inceleyenlerin arasında basireti açık olan varsa, onlara faydası olur.
bu yüzden alıntı yapıp size cevap veriyorum.kesinlikle fikirlerimi dikte etmek yada doğruluğunu kabul ettirtmek için değil.
neticede ;Alim bazı şeyleri bilir.öğrenmek için araştırır. Ama cahil herşeyi bilir, bu yüzden bilimin son noktasına gelmiştir ve araştırmaya gerek yoktur.
Edit ve ekleme: @APOLLONUS ustamın görüşü şahsım olarak değerlidir

Son düzenleme:

atasdibi

Bilgili Üye
:) değerli üye arkadaşım.
insanların bilgiye ulaşamadıkları zamanlarda da,insanlar bilgiye tamamen ulaştığını sanıyordu.Tıpkı günümüz gibi.
Aslında durumu ne kadar güzel açıklıyorsunuz. Ama ufacık bir eksiklik yüzünden anlayamıyorsunuz. Buna basiret (yani bakış,bakıpta görüp farkına varamama)derler.genelde basireti kapalı olana asla hakikati gösteremezsin.ve tezlerin kişisel çatışmaya ego hesaplaşmasına döner. hiç bir faydası olmaz.
ama tartışmayı gözlemleyenler yada dahil olmadan inceleyenlerin arasında basireti açık olan varsa, onlara faydası olur.
bu yüzden alıntı yapıp size cevap veriyorum.kesinlikle fikirlerimi dikte etmek yada doğruluğunu kabul ettirtmek için değil.
neticede ;Alim bazı şeyleri bilir.öğrenmek için araştırır. Ama cahil herşeyi bilir, bu yüzden bilimin son noktasına gelmiştir ve araştırmaya gerek yoktur.
Edit ve ekleme: @APOLLONUS ustamın görüşü şahsım olarak değerlidir
Ustam ben zaten yazdıklarımı ve verilen cevapları kişisel olarak almıyorum, burada konuştuğumuz farklı düşünce sistemleri. Ne siz ne de ben birbirimizi kırmak için değil düşünce tarzlarını konuşuyoruz. Dünyanın düz olması, HAARP sistemi, yapay deprem vs gibi konular ancak araştırmalar ve kanıtlar sonucu doğrulanabilir. Bana göre böyle veya bize göre böyle derseniz bu sadece sohbet konusu olur. Görüntülerle, deneylerle, bilimsel çalışmalarla ortaya çıkanlara ne zaman inanmayız , doğal olarak tersine bir kanıt bir çalışma bir tespit olduğunda. Bu her farklı fikre inanmıyoruz demek değil ama bir tez ortaya sürüldüğünde buna bir dayanak gerekir. Yüzlerce uydu görüntüsüne, okulda öğrettikleri denizden gelen geminin önce bacasının görünmesine, top atışlarında eğim hesaplanmasına (bunun gibi yüzlerce örnek sayılabilir) rağmen basiret bağlanması gözüyle bakılınca, deprem yaratacak bir rezonansın nasıl sağlandığını açıklayamadan sadece böyle oluyor işte çok fazla şey söylemeye gerek yok.
Yazılanlardan sadece UFO ve dünya dışı yaşam formlarına olabilir diyorum. Evrenin genişliğini göz önüne alırsak bunların gerçek olma olasılığı çok yüksek.
Neyse öncede söylemiştim konu uzun ve mevzu karışık :)
Fikir beyan eden arkadaşlara kolay gelsin.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@iyi ustam sevgili dostum
Altaki yazina zahiri olarak katılırim
Bilim son noktasi demek zahiren doğrudur
ALLAH cc ilmi sıfati sonsuzdur akıllar idrak edemez bundan sonra ilmin ne kadar ilerleyeceğini kimse bilemez
(Alim bazı şeyleri bilir.öğrenmek için araştırır. Ama cahil herşeyi bilir, bu yüzden bilimin son noktasına gelmiştir ve araştırmaya gerek yoktur).
Demek Hakikati reddetmektir mübarek
Cehalet işin ayri bir boyutu hala dunya düz diyenler var
aşağıdaki ayete binayen
Andolsun ki Biz Âdemoğullarını Üstün Bir İzzet ve Şerefe Mazhar Kıldık."
(İsrâ: 70)

30﴿
Hani rabbin meleklere, “Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım” demişti. Onlar, “Biz seni övgü ile tesbih ederken ve senin kutsallığını dile getirip dururken orada fesat çıkaracak ve kan dökecek birini mi yaratacaksın?” dediler. Allah “Şüphe yok ki, ben sizin bilmediklerinizi bilirim” buyurdu.
Bu ayetleri iyi tasavvur.etmek lazim varmidır yokmudur

dünya dışı varlıklar varsa dahi insanda akilı yada izzet sahibi deyildir

en doğrusunu allah cc bilir

Son düzenleme: