MÜBAREK KURBAN BAYRAMI

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
5 yıl önce DEFİNE SOHBETİ ailesine katıldım. Çok fazla yardım gördüm, bir çok güzel insanla tanışma fırsatım oldu. Hepsi de birbirinden güzel ve unutulmaz tecrübelerdi. Negatif hiç bir şey ile karşılaşmadım, karşılaşanı da görmedim. Çok şey öğrendim burada..Yardımım da dokundu ise birilerine küçük de olsa ne mutlu bana.
Başta, hepimizin böyle seviyeli bir platformda buluşmamızı sağlayan @MendereS abiye, daha sonra gerçekten çok şey öğrendiğim, gece saat kaç olursa olsun benden desteğini esirgemeyen:
@bozoklu ,
@Mirkut ,
@Keskingöz ,
@BulursamKader25 ,
@mayhem ,
@dadas_25 ,
@dardanos ,
@ıYı ,
Abilerime, ustalarıma bu vesile ile sonsuz teşekkürler ediyorum. Haklarını helal etsinler.
Bu işe gönül vermiş, sayfamız üyelerimizin ve de çok değerli ailelerinin mübarek kurban bayramlarını gönülden kutlarım. Allah (C.C) her günümüzü bayram tadında geçirmek nasip etsin inşaallah.
Herkese kucak dolusu sevgiler,
saygı ve hürmetlerimle...

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu güzel düşüncelerinden ve dileklerinden dolayı

eser34

Kardeşime teşekkür ederim .Ve cümle islam Aleminin mübarek kurban bayramının hayırlara vesile olmasını Yüce ALLAH cc dan niyaz ederim. Cümlemize hayırlı bayramlar

şahin88

Aktif Üye
Sitemiz vasıtasıyla hem sitedeki arkadaşlarımızın hem de tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar ,insanlığa huzur ,mutluluk ve barış getirmesini dilerim.Allah katında hem kurbanlarımızın hem de dualarımızın kabul olması dileğiyle herkese hayırlı bayramlar.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bu güzel düşüncelerinden ve dileklerinden dolayı

eser34

Kardeşime teşekkür ederim .Ve cümle islam Aleminin mübarek kurban bayramının hayırlara vesile olmasını Yüce ALLAH cc dan niyaz ederim. Cümlemize hayırlı bayramlar
Sn. Abim rica ediyorum. Sağlıklı günler, esenlikler diliyorum.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel dileklerin için ben teşekkür ederim @eser34 kardeşim. Rabbim hem senin ve sevdiklerinin hem bütün define sohbeti Ailesinin hemde bütün İslam aleminin Kurban Bayramı Mübarek olsun.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yüreğinin güzelliği satırlara yansımış. Teşekkür ederim.
Tüm kardeşlerimin bayramı mübarek olsun inşallah.
@Gönül_Eri kardeşimiz Kutsal topraklardan video yoluyla tüm dua isteyenlere de dualarda bulunuyor. Şimdi izledim. Onun da haccı kabul olsun inşallah.