Mezar

furkan6560

Member
Kazdığımız alanda salyangoz kömür ve kemik ve küp parçaları çıkıyor kademeli olarak toprakta inanılmaz yumuşak doğru yoldamıyız
Öncelikle hayırlı nasipleriniz olsun biz aynı işlemi 2 yıl önce yaptık dediğiniz gibi tüm emareler aynı 2m de çubuk ile boşluk almıştı çalışmaya başladık ilk önce salyangoz sonra kömür ve en son kül gibi yumuşak 20cm kadar bu yumuşak katmanın içinden çömlek parçaları ve kemik çıktı bu katmandan sonra zemin sertleştiği için bizde işlemi bitirdik ama haladaha orası aklımdan çıkmıyor çünkü çok umutlanmıştık bu yüzden konunuzun merakla takipçisiyim kolay gelsin bahtınız açık olsun

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Öncelikle hayırlı nasipleriniz olsun biz aynı işlemi 2 yıl önce yaptık dediğiniz gibi tüm emareler aynı 2m de çubuk ile boşluk almıştı çalışmaya başladık ilk önce salyangoz sonra kömür ve en son kül gibi yumuşak 20cm kadar bu yumuşak katmanın içinden çömlek parçaları ve kemik çıktı bu katmandan sonra zemin sertleştiği için bizde işlemi bitirdik ama haladaha orası aklımdan çıkmıyor çünkü çok umutlanmıştık bu yüzden konunuzun merakla takipçisiyim kolay gelsin bahtınız açık olsun
@furkan6560 işlem yaptığınız yerin devamına baktınız mı? çubuk ya da cihaz ile bir daha bakın, sinyal var mı? o sert zeminin çıkması normal, olmaz ise olmaz

Aslanulkem

Yeni Üye
Kardeşim anlattıklarınıza göre dikkatli olun derim özellikle çıkan kemiklerden dolayı tılsım büyü olabilir kemikleri alırken çıplak elle tutmayınız

furkan6560

Member
@furkan6560 işlem yaptığınız yerin devamına baktınız mı? çubuk ya da cihaz ile bir daha bakın, sinyal var mı? o sert zeminin çıkması normal, olmaz ise olmaz
ustam ben burayı çubuk ile bulmuştum 2m derinlik verdi tam o ölçüde bahsettiğim çömlek parçaları çıktı çubuklar ise boşluk vermedi o yüzden bıraktık

indiana johns

Member
Kardeşim anlattıklarınıza göre dikkatli olun derim özellikle çıkan kemiklerden dolayı tılsım büyü olabilir kemikleri alırken çıplak elle tutmayınız
çıplak elle tuttuk ustam inanırmısın bir baş dönmesi oldu bizlerde ama şimdi iyiyiz . Kazmaya devam ediyoruz küpler çıkıyor siyah renk kahve rengi

Aslanulkem

Yeni Üye
çıplak elle tuttuk ustam inanırmısın bir baş dönmesi oldu bizlerde ama şimdi iyiyiz . Kazmaya devam ediyoruz küpler çıkıyor siyah renk kahve rengi
Doğrudur kemiklere dikkat edin büyü olmasa bile kemikler cinlerin yemekleridir
Orası daha önce talan olmamışsa birşeyler olabilir cihazla da arayın

indiana johns

Member
Doğrudur kemiklere dikkat edin büyü olmasa bile kemikler cinlerin yemekleridir
Orası daha önce talan olmamışsa birşeyler olabilir cihazla da arayın
Dostum şimdi biraz daha kazınca Ağırşak taşı çıktı Buda amacında uğraştığımız iş ile alakalı olumlu bir işaret gibi gözüküyor

Ledun

Bilgili Üye
Buradan birşey çıkmaz.
Zira işaretleriniz yetersiz, emareler zayıf.
Başlamışınız artık, tecrübe olur.
tespit edilen metreye gelin yarım metre daha devam edin
sonra bırakın, zorlamaya gerek yok.
İnşallah yanılan ben olurum.

indiana johns

Member
Buradan birşey çıkmaz.
Zira işaretleriniz yetersiz, emareler zayıf.
Başlamışınız artık, tecrübe olur.
tespit edilen metreye gelin yarım metre daha devam edin
sonra bırakın, zorlamaya gerek yok.
İnşallah yanılan ben olurum.
peki diğer kullanıcı arkadaşlar kazmaya devam etmemi neden önerdiklerini anlayamadım