merhabalar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hazır tedavi olmuşken tekrar bu işlere başlamak tetiklemesin yine. Ben olsam tekrar bulaşmaz ve uzak dururdum. Geçmiş olsun.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Teşekkür ederim ustam. bende sadece define hastalığı yoktu kafam da gidikti ikisi birleşince.
Anladım ama boşver bence bu işleri ve sosyalleşmeye odaklan. Gerçek hayatla temas kur, insanlarla tanış sohbet et, doğaya çık, parklara git, yeni insanlarla tanış ve sohbet et. Benim naçizane tavsiyem sadece, elbette hayatına yön verecek olan kendinsin.

definezikus

Yeni Üye
Anladım ama boşver bence bu işleri ve sosyalleşmeye odaklan. Gerçek hayatla temas kur, insanlarla tanış sohbet et, doğaya çık, parklara git, yeni insanlarla tanış ve sohbet et. Benim naçizane tavsiyem sadece, elbette hayatına yön verecek olan kendinsin.
Tavsiyen için teşekkürler abi.

definezikus

Yeni Üye
abi bu işleri temeli bırakayım mı yani. kendi işimden uzaklaştım. bırakalı arkadaşları görmüyorum herkes puf yok hepsi hayalmiydi diyorum düşünmekten iyice gidicem

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
gelmiş geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın holgeldin..

Karabulut

Operatör
Geçmiş olsun Seninkisi hayal alemi olsa gerek aklını almışlar Fazla düşünme usta Başka hobilere yönel biraz 🙂

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abi bu işleri temeli bırakayım mı yani. kendi işimden uzaklaştım. bırakalı arkadaşları görmüyorum herkes puf yok hepsi hayalmiydi diyorum düşünmekten iyice gidicem
Evet bu işleri bırak ve dışarıya çık, yeni insanlarla tanış sohbet et, sosyalleş.