Merdiven ve Mezar İşaretleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaslar Merhaba,
Konuyu kilitledim.
Konu sahibi yeni gorsellerle gelip tekrar konuyu acabilir.

Bu vesile ile konuyu acan ve konuya yorum yapanlara bir hatirlatmada bulunmak istiyorum:

Site kurallari geregi en onemli ilkemiz;
TARTİSMAMAK. Bu nedenle formatimiz su:
Konuyu acan resimlerini yukler,
Bilgilerini verir
Yorum ve kanaatlerin gelmesini bekler.
Kimsenin yorumuna SORGULAYİCİ tarzda yaklasmamalidir.
İstedigi yorumu istedigi sekilde degerlendirebilir. Amma ozellikle olumsuz degerlendirdigi, kiymetli bulmadigi yorumlara karsilik vermez.
Yada her yoruma tesekkur eder, bu kendisiyle alakali bir meseledir.

Yorum yazan arkadaslarimizda ayni tavir icinde olmalidir:
Konuyu acanin uslubu ve yaklasimi sizce uygun degilse konuya yorum yazma geregi duymazsiniz. İlgisizligin ne anlama gelecegini de konu sahibi bilmelidir, ya sunum yetersizdir, ya uslup begenilmemistir.

Bu konu ile alakali degilde, bazan birisi gelip ustalarin bilgi seviyesini olcmek babinda konu aciyorlar ve yazilarinda bu hususun kokusu cabuk yayiliyor. Elbette gereken de modlar tarafindan yapiliyor bu niyetle acilan konulara. Bu cok yanlis bir yaklasimdir.

Herkesin herseyi bilmesi imkansizdir.
Herkes bilgisi kadardir.
Hepimizin yillardir elinde duran bircok yer var ki hala cozmeyi basaramadik. Bu durum da gayet makuldur.

Ozetle konunuzu acin.
Yorumlardan istediginizi alin.
Kimsenin yorumuna yanlis demeyin.
Yorum yapacak kardasimizda yorumunu yazip gecsin. Yeni resim ve bilgiler geldikcede yorumuna yorum katsin.
Netice de;
KİMSE KİMSEYLE KONU İCİNDE ASLA TARTİSMASİN.
Zira tartusma kalpleri sogutur.
Biz saygi ve hurmet icinde olunmasini arzu ediyoruz. Beklentimiz budur.
3 gunluk dunyada kalp kirmaya degmez. Her isi adabiyla yapmak guzeldir.
Bizim adabimizda yukarida yazdigim gibidir.
Hayirli Ramazanlar diliyorum.

deli firat

DOĞACI
ikinizinde bilgisi buysa efsaneliğiniz bu sahte görselleri define diye paylaşmaksa kardaşım ikinizede bişey demiyorum?? site yönetimi zaten keyfi yerinde kardaşım 3 tane site ortak galiba anlamadık ama millet görüyor uyandırım kardaşım milleti enayimi sanıyorsunuz siz kardaşım ? sitende kaynak denen üçkağıtçıyı burda milletin parasını alanları sitenizde tutuyorsunuz gelip birde burayamı parmak atıyorsun hayırdır kardaşım açık açık yazın kardaşım rahat olun neyin peşindesiniz anlatında millet öğrensin arkadaş çok görmüş bizim gibileri bizde çok gördük kardaşım sizin gibileri takılın kafanıza göre
Ben bu ağzı biryerden hatırlıyorum gibi dur bakalım takipteyim geç geldim yoksa hakın beliydi ?

Turko

Uzman
Ben bu ağzı biryerden hatırlıyorum gibi dur bakalım takipteyim geç geldim yoksa hakın beliydi ?
Bende genelde arkamı dönerdim saçım bozulur diye sonra bebelere bakardım ağız burun Çarşamba pazarı la noldu bebe ben görmedim niye haber vermiyonuz derdim. İdare ederiz seni dert etme.

deli firat

DOĞACI
Bende genelde arkamı dönerdim saçım bozulur diye sonra bebelere bakardım ağız burun Çarşamba pazarı la noldu bebe ben görmedim niye haber vermiyonuz derdim. İdare ederiz seni dert etme.
Ağa birkaç kişi var sürekli konularda huzursuzluk çıkaran birde herseferinde başka nikle geliyorlar banlanmadıkları halde dur bakalım gelsinde blr sorgu yapalım bu arada @BulursamKader25 ustam kusura bakma konuyu kapatmışsın ama dayanamadım yazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...