Mekandayiz argedeyiz yardimini gerekli

Gezenti

Bilgili Üye
Boyle biyer var hafif tepe nin üstü. Etrafta bundan baska kaya tas ta yok. Yardimlariniz gerekli. Işık varmi umut vaad edermi ugrasmaya degermi nedir bura

Gezenti

Bilgili Üye
Burada doguyla batinin tam ortasi. Burdada kaya var. Baktiginda hepsi ayni hizada bu bolgede daha dogrusu tepecigin ustunde bu uc yer var kaya olan. Baskadw yok. Ne ywpmak gerek. Ne olabilir. Eskiden buralar ermeni yerleşkesi ymis.eski Ermeni köyü var yakinda. SaygilarEkli dosyayı görüntüle 278612

Gezenti

Bilgili Üye
4 saattir birri bisi yazar diye bekliyorum ama malesef. Ne dogal diyen vaar ne yorum yapan. Her paylaşımı yeni uyelik acarak mi yapalim anlamadim. Mekan basindayiz yazan yok. Millet resim atmadan 4_5 sayfa yorum aliyor. Tas kaya falciligimi yapak yaptirak abiler. Ne deseniz yapmaya hazir bekliyoruz ama el atan yok. Bisi soruyoruz cevaplayan yok.
Gecmisteki paylastigim yerleri tamamlamadik diye mi yazilmiyor onuda anlamadim. Eger onunla alakaliysa malesef gecmisteki paylastigim yerlere yasaktan kaynaklo herzaman gidemiyorum. Burda yasak yok. En azindan burda 4 gunu degerlendiriyim diye argeye ciktik. Burada açılmış yeri çoban bi abi açmış acilmis dedigim 3_5 tas cikarmis.cokuntuymus kayalarin oldugu yer ona istinaden cagirdilar bakmya gittik.
Calisma yapmazlar laf eden cok olur goruyorum yorumlarda
Calisma yapmaya kalkisana yardim yok. Tesvik ederiz ceza yeriz diyemi korkuluyor o kafayida anlamis degilim. Resmi kazi yapilacak laflariniza isaretlerinize gore. Bide boyle deniyelim belki yardim olur. Valla kusura bakmayın ama istemsizce sitem edesim var. Kurban oldugum degerli bilgileriniz gerek. Dogal mıdır yoksa neyle karşılaşırız bura nedir bilmek istedim.ama bu siteye nasil yaklasicagimi bilmez oldum. Degisik kokular alıyorum. Hayırlısı diyelim. Ama yani beklentim çok yüksek ti siteden yardim olarak. Birtane yazan olmadi. Herkesmi calisiyor. Herkesmi is basinda. Neyse.yardim bekleyen olarak bizde hata demekki. Tesekkurler bakip bakip cikanlarada.

Gezenti

Bilgili Üye
Kirmiziyla isaretledigim koca kaya ay seklinde oval yuvarlak verilmis. O benim dikkatimi cekti. Ona istinaden sormak istedim. 1 mt kadar tas falan cikara cikara girildi ama o koca kaya hala devam ediyor. Altlarda kesilmis kayalar falan var. Yesil isaretli yerde sari değişik toprak cikti. Tas gibi. Ama eline al ovala kum gibi oluyor. O toprak normalmi. Biraz daha asagida grimsi toprak cikti. Bi ara camur gibi cikti. 100_120cm te toprak bukadar degisirmi ki? Normal mi bu ddurumEkli dosyayı görüntüle 278622

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kirmiziyla isaretledigim koca kaya ay seklinde oval yuvarlak verilmis. O benim dikkatimi cekti. Ona istinaden sormak istedim. 1 mt kadar tas falan cikara cikara girildi ama o koca kaya hala devam ediyor. Altlarda kesilmis kayalar falan var. Yesil isaretli yerde sari değişik toprak cikti. Tas gibi. Ama eline al ovala kum gibi oluyor. O toprak normalmi. Biraz daha asagida grimsi toprak cikti. Bi ara camur gibi cikti. 100_120cm te toprak bukadar degisirmi ki? Normal mi bu ddurumEkli dosyayı görüntüle 278622
Ustam hos geldin Allah muvaffak etsin..toprak katmanlarinin degistigini soyluyorsun oncelikle bu musbet bir gelisme.otman icleri bakir olma olasiligi fazla olan yerlerdir tespitlerim ve calismalarima gore.bir cobandan bahs ediyorsun COKME VAR O YUZDEN GELDIM DIYORSUN..orada bosluk baktin mi?