makine tavsiyesi.

kaptan_01

Yeni Üye
selamünaleyküm arkadaşlar ben bi makine almak istiyorum. Kafamda deephunter pro var kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim? Anlatılan kadar güzel midir metal ayrımı nasıldır? Kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum iyi gezmeler...:)

oymak beyi

Bilgili Üye
selamünaleyküm arkadaşlar ben bi makine almak istiyorum. Kafamda deephunter pro var kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim? Anlatılan kadar güzel midir metal ayrımı nasıldır? Kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum iyi gezmeler...:)
keşke bilen kullanan biri cevap verseydi, bende almayı düşünüyorum

Turko

Uzman
Hololamp al. Elektrik elektronik muhendisi bul parçalasın cihazı şemasını çıkarsın. Ver siparişi gelsin parçaları toplar toplar satarsın. Uğraşma altın la gümüşle.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
14dd ve 22 mono başlıklar ile neler yaparsın neler 22 mono bende alacam
Pmx Gold'un yanında DD ve mono başlık 11 inç veriliyor.Standart paket(uçurtma başlıksız) 1.750 dolar.Bugünkü kurla 14.000 tl yapıyor.Adamlar yanına bir tanesini olsun 18 koymamışlar.Başlıkları ayrıca alalım dersek toplam maliyet 20 bin tl yi geçiyor.

Mustafak

Member
Pmx Gold'un yanında DD ve mono başlık 11 inç veriliyor.Standart paket(uçurtma başlıksız) 1.750 dolar.Bugünkü kurla 14.000 tl yapıyor.Adamlar yanına bir tanesini olsun 18 koymamışlar.Başlıkları ayrıca alalım dersek toplam maliyet 20 bin tl yi geçiyor.
Yoo gecmiyor

oymak beyi

Bilgili Üye
Pmx gold al keyfine bak adam ajax firmasını takip ediyor kaliteyi seviyor,
Tavsiyem 14dd ve 22 mono başlıklar ile neler yaparsın neler 22 mono bende alacam
usta zaten daha önce de sizden duymuştum bu pmx i, ve araştırdım da genel olarak memnunlar ama fiyat beni aştığı için malesef artık bakmıyorum. jeosonar ve deephunter bakıyorum, bi jeosonar ile görüşme yaptım büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar jeosonar alacağım. inşallah hayırlısı olur

İBOBABA

Member
usta zaten daha önce de sizden duymuştum bu pmx i, ve araştırdım da genel olarak memnunlar ama fiyat beni aştığı için malesef artık bakmıyorum. jeosonar ve deephunter bakıyorum, bi jeosonar ile görüşme yaptım büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar jeosonar alacağım. inşallah hayırlısı olur
Alma pmx icinde istedigin başlıgı alabilirsin illa 11 alcaksın diye birsey yok sdam yardımcı olur

Turko

Uzman
Zig M1911 Titan. Makine alacaksan en sağlamı bu biraz boşluk var tetikte ama alışıyor zamanla insan.

Hostia

Moderatör
Moderatör
dephunter pro kullanımı zordur hem eski teknoloji adını görünce bu dezavantajlar geldi aklıma.