Magara

emre23

Member
Merhaba böyle bir yerle bende uğraştım yarım kaldı resmi görünce ugrastigim yeri gördüm sanki eski arşivleri şuan bulamadım belkide aynı yer . Bu tarz yerler sahtedir yol üstü yerlerde olur eski patikalarda bölgede kapalı bir alandan bahseder fakat bulundugu yer orası değil. Bölgenizde daha fazla araştırma yapmalısınız.
Bunun 150 metre ilerisinde bunu gibi bir yer bunun kadar büyüklükte açılmış orası girişte horosan harciyla yapılı bir kuyu çıkmış kazmışlar küp parçaları falan var çıkarmışlar ama burayla bir bağlantısı yok oranın bura biraz görünmez noktaya düşüyor görseler belki bunuda patlatmislardi yine bilmiyorum deyermi deymezmi bakacaz

emre23

Member
Merhaba böyle bir yerle bende uğraştım yarım kaldı resmi görünce ugrastigim yeri gördüm sanki eski arşivleri şuan bulamadım belkide aynı yer . Bu tarz yerler sahtedir yol üstü yerlerde olur eski patikalarda bölgede kapalı bir alandan bahseder fakat bulundugu yer orası değil. Bölgenizde daha fazla araştırma yapmalısınız.
Bunun bulunduğu yerin arkasında bunun gibi açılmış büyük mağara var ve horosan kuyu var içerde girişte onu çıkarmışlar bunun karşı taraflarında da iki tane küçük mağara var patika yol deyil böyle bayağı bir yamaç ta bu dikatli bakmak lazım yoksa kolay kolay fark edilmiyor bilmiyorum artık nasip kismet

karakartal88

Aktif Üye
KARDES BENI DINLERSEN EGER GIRISI NI BULMAK ISTIYORSAN BIR SAGLAM BOŞLUK TESPITI YAPACAK Bİ ÇUBUKCU AMA IYİ BIR CUBUKCU BUL .GÖRECEKSIN ORANIN GERCEK GIRİŞI NEREDE HAYRET EDERSIN. HERKES BAKAR AMA GÖRMEK AYRI Bİ ŞEYDIR ÇÜNKÜ AYNISINI YAŞADIM. ODA GİRİŞİNI BUL.KOLAY GELSIN

emre23

Member
Merhabalar hocam sizce bu doğalmi bunun altı büyük bir kaya ve bu çarpı işareti gibi olan taşın altıda boşluktur yani bunun cekmemin amacı büyük bir mağara var bunun alt kisminda dediler buranın girişi üst tarafinda falandır bende ciktim tek dikatimi çeken yer bura oldu tam net çekemedim sizden sadece bu çarpı doğalmi yoksa çalışılmış mi ben doğal olarak gördüm ama tabiki yinede sizlerin deneyimi daha önemli benim için teşekürler etrafını çekemedim sadece bu bir el yapimimi onu oyrenmek istiyorum

Ekli dosyalar