Lorenz z1

Sofi0747

Yeni Üye
Selamün aleyküm değerli ustalarım.. öncelikle şunu söyleyeyim ben daha önce examiner 3d cihaz kullandım ve hiç ama hiç bir işe yaramadı..ve Garrett ve ismi aklıma gelmeyen yerli malı bir tane daha kullandım verim alamadım bir türlü.. sizden ricam taşlık alanda kullanabileceğim ve boşluk tespiti yapacak bir cihaz iyi bir cihaz ...ben genelde lorenz z1 düşünüyorum bu benim ilk önceliğim pulse cihazlar içinde en iyisi diye okudum ama hiç kullnamak nasip olmadı..ama lorenz boşluk tespiti yok diye biliyorum..sizden ricam şudur lorenz taşlık alanda derinliği ne kadarda alıyor..ve bir tane alan ve boşluk tarama onerebileceginiz bir cihaz varmı.. lorenz harici pulse daha iyi bir cihaz da olur....yer doğuda ve limit 70 bin kadar... değerli cevaplarınızı bekliyorum...

N@rkoz

Member
Bir tane Teknoloji ekibinin m1 modelini al bak keyfine.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
aleykumselam kurban , 2 konu açıp diğer konuları aşağı itiyorsun bunu yapma eski konuları araştır modaretör ağabeylerimden ricam bu konunun kapatılması kardeşimiz 2 konu açmış aynı şeylerle

Sofi0747

Yeni Üye
aleykumselam kurban , 2 konu açıp diğer konuları aşağı itiyorsun bunu yapma eski konuları araştır modaretör ağabeylerimden ricam bu konunun kapatılması kardeşimiz 2 konu açmış aynı şeylerle
Değerli ustam konuyu yanlışlık yaparak açtım..kapatmaya çalıştım bir tanesini ama nasıl kapatacağını bilemedim .. özür...

N@rkoz

Member
Kardşeim git adamların işyerine dene al. Hatta kendi test sahan varsa orada test et. Kafana yatarsa alırsın yatmazsa almazsın