lahitler, ihtimali nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben kanaat getirmiyorum olacakları söylüyorum , konuyu açıp gerçeklik payını soruyorsan cevaplarınada katlanacaksın .
Birisi yorum yaptıgında sen bu işlerden anlamıyorsun demek kendi açınızdan sizi aşşağı çeker .
Diğer türlü bunlara alıcı bulayım , safın teki müşteri olur kakalarım diyorsan yanlış yerdesin .
El değmemiş alçı yumurtaların içinden çıkanları gördük .Hani sahte olma ihtimali yoktu onların kesinlikle olamazdı .
Oluyor işte .
Yok ustam yaniliyisun hepsi gercek lahitlerde oyle..amma talip olana oldurana gercek ..bizim disimizda bir olay allah herkese carsida pazar versin ...yanliz usak muzesinde gormustum ben bu sari takilari

Turko

Uzman
Yok ustam yaniliyisun hepsi gercek lahitlerde oyle..amma talip olana oldurana gercek ..bizim disimizda bir olay allah herkese carsida pazar versin ...yanliz usak muzesinde gormustum ben bu sari takilari
Müzede ki hınzır arkadaş fotoğraf göndermiş arkadaşına o ona öbürü diğerine derken bize kadar geldi. Toplama mal toprak üstü. Diğerleri de kayıtlı envanter.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Madem oyle SLayer sen bu arkadas ortamini bir gozden gecir . Alici satici pozisyonuna girmemek gerekir bu islerin suyu cikali cok olduda hala tav olmak neden . Uyanik olmak gerek defineci olarak cevrende bilindigin an o kadar malzeme gelirki onune 100/1 kismi orjinaldir bunu bilmek gerek kimse buldugunu ne soyler nede gosterir kendi buldugunla hareket etmek gerek baskasinin mali kimseye hayir getirmez gercek bile olsa .

SLayer

Bilgili Üye
Ustam gecenlerde banada böyle bi video gelmişti şimdi sildim yoksa atardım da bendeki videodaki figürlere çok benziyo ve sahte idi inşallah ağrı daki malzeme deildir bu malzeme
Erzurum bu ağrı değil kardeşim varmı elinde video resim olsaydı keşke tekrar bulma şansın varsa muhakkak görmek isterdim

SLayer

Bilgili Üye
Madem oyle SLayer sen bu arkadas ortamini bir gozden gecir . Alici satici pozisyonuna girmemek gerekir bu islerin suyu cikali cok olduda hala tav olmak neden . Uyanik olmak gerek defineci olarak cevrende bilindigin an o kadar malzeme gelirki onune 100/1 kismi orjinaldir bunu bilmek gerek kimse buldugunu ne soyler nede gosterir kendi buldugunla hareket etmek gerek baskasinin mali kimseye hayir getirmez gercek bile olsa .
Haklısın zaten bende böyle bir şeye inanamadım bi buraya atayım dedim ustalar baksın ama kendimi dolandırıcı gibi görmeye başladık sağolsun bir kaç kişi sayesinde benim çok sağlam büyük bir alicim var ona göstermeden on bilgi olarak buraya atayım bakım ustalar ne diyor mahcup olmayalım sonradan adama diye hepsi bu biri alıcı kek bekliyorum sanıyor biri kayıtlı emare diyor yani bunlar söyleniyorsa ispat edilmesi gereken şeyler burda kime ne mal satılır sanal ortamda akıl isi degil neyse herkese iyi geceler

Metalicvoice

Operatör
Şüpehecilik iyidir, Önyargı kötü.

Bu platformda da insanı yoklamak iyidir yol vermek kötü.

Araştırmak çalışmak iyidir, beleşçilik kötü...