L çubuk sistemleri ( alan taramalar ) neden altın bulmaz

kadirkadir

Engellendi
İbrahim kardeşim saf altın çubukda yaptırsan L çubuk kanunu vardır değişmez.şimdi senin kafana takılan soru zannedersem bakır L ÇUBUĞU elimize aldık ve bir altın aldık neden altını arıyor bakırı aramıyor çok basit L çubuk sitem çalışma kanunudur ve statiğe tepkime sadece L ŞEKLİNE GETİRİMİŞ ÇUBUĞA özgü bir kanundur siz saf altın L çubukda yaptırsanız L çubuk kanunu asla ve asla değişmez bakır veya diğer meteryalerden yapılan L ÇUBUK HATASI NEYSE
altın l çubukda aynı hatayı bire bir verir bu değişmez kardeşim.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
;369921' Alıntı:
KARDEŞİM SIRASIYLA SORULARINIZA CEVAP VEREYİM

1- a ) MİNERAL ELEMDE MAKİNANIN BAŞARISI %100
b ) PASLI DEMİRDE BAŞARI ORANI %90 şu anda test aşamasında olan hafıza sitemi ise nerdeyse %99 lara çıktı inşalah
2- Makinanın durumunu genelde ben değil kulanan arkadaşlar değerlendirir sonuç olumlu olduğundan geçen sen
piyasaya sürdüm,tabi sonuç %100 olsada araştırmalar devam dişjital sistemi yakalayana kadar ama dijital sistemde
basit bir olay değil 2-l daha sürer
3- 17 adet altın sikke alan arkadaş var birini bana ediye ettdi sağolsun bronz gümüş ve bakır sikelr ibr çok defa alındı
mezar bulundu vidoları elimde mezar bulunuşunun felan mevcut
4-) çizim bir ara yükleyeyim birinci dalğa yarım küre düşünün yuvarlak kısmı batıya düz kısımları ise kuzey batı ve güney batı bu şekilde atıyor ve batıya ikinci dalğa bir karpuzdan sadece bir dilim alınmş gibi düşünürseniz sadece kuzey doğuya atmıyor her yöne atıyor üçünccü ve en yoğun ola dalğa ise tamamen dairesel her yöne atıyor, Elektron sayılarınıda vereyim isterseniz :)

1.dalğa 6 (+) 6 (-) toplam 12 elektro atıyor
2.dalga yine 6 (+) 6 (-) toplam 12 elektro atıyor
3.dalga yine 12 (+) 12 (-) toplam 24 elektro atıyor
işin ilginç yanı ise birinci dalga yı futbol topu gibi düşünün 2 . dalğayı portaka büyüklüğünde ve en çok elektronu taşıyan 3 cü dalğa ise fındık büyüklügünde diye biliriz buda kara delik derler ya uzaydaki bir kütlenin yani karpuzun tam ortasından çekirdeğine bir delik var ve kendi dış kabuğunu
sürekli endi çekirdeğine doğru emiyor küçülüyor ,küçülüyor fındık giibi oluyor ve bummmm :))) uzaya dağılıyor benzerliği çok ilginçtirki çok büyük

SAYGILARIMLA
kadirkadir ustam selamunaleykum ustam, ustam bulundugum yerde eski bir yerlesim yeri, 25 tane yer tesbit var ve bolge teror nedeni ile gidilemiyen yerler oldugundan el degmemis yerler, ustam benim burda guzel sonuclar alacagima inaniyorum, dedigim gibi malul askerim, ustam dedektore gucum yok, 5 ay once bu siteyi ve siz degerli ustalarimi gordum ve takip ediyorum, ustam burda az cok neticeye ulasabilmem icin ne gibi bir yontem usul takip etmemi istersiniz, veya şu 3 dalga sisteminin pratik bir yontemi varmi, simdiden tesekkur ediyorum sevgi ve sayilarimi sunuyorum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu

Kirtos

Yeni Üye
vallaha bende aynı kanaatteyim.. 20-30 km yol yapmış biri olarak...
Ustam bire bir yaşadığım bir olayı anlatacağım.Bir gün kahvede arkadaşımla otururken değerli bir abim geldi yanıma vaktin varmı dedi var dedim hayırdır dedim çubukların nerde dedi evde dedim,kalk gidiyoruz dedi ve çıktık evden çubukları aldim 3kişiyiz arabası var bindik tekrar sordum hayırdır yolda anlatırım dedi sonra yarım saat sonra arazide yolun kenarına çekti inin dedi indiğimiz yerde kum kayasindan oyma kaya mezarlari var 3tane ve dediki geçen hafta yaptiğim çubukları denemeye geldim 1 gram külçe altın almiştim gezerken ayaklarim kaydi dere tarafı 15metre civarı uçurum elimdekiler elimden attim yoksa uçuruma kayip duşecektim dedi ve hadi tut dedi vallahi ben o ana kadar hiç metal aramamiştim bi anda tuhaf oldum kendimde bulacağima inanmadim ya olmaz abi bulamam dedimsede sen bulursun diye israr etti mecbur kaldim tuttum çubuklar bi oyana bi bu yana derken dere tarafina uçuruma doğru kitlendi baktim onlar piyasada yoklar bi çaliliga girmişler define sohbetine dalmişlar meğer neyse kiyi kiyi ben aşağiya inecek bi yer aradim ilerden kaya dibinden patika gibi ince bi yol buldum inerken yerler kum tozu olduğu için bide bayir kaydim düşüp yuvarlandim neyse kalktim çubukları birakmadim tabi biraz yamulmuştular ama duzelttim sonra yeniden tuttum baktım yön verdi o istikamette dere içinde gittim birden soluma kaya dibine döndü biraz sağ biraz sol yaparak bi karişa düşürdüm alani kayanin dibi böğürtlen çıkmış 1metre falan tabi dibi kum kayalarinin kumuyla dolu olduğu için çekince kökünden çikti böğürtlen sonra kumu avuçlayip boşaltmaya başladim parmaklarimin arasindan şimdi tam hatirlayamiyorum ama 3veya5 avuçtan sonra bi baktim elimden kumların arasından 1gram külçe altın yere düştü bulmuştum inanamiyordum öyle sevinçliydimki anlatamam çubuklarimla altın bulmuştum.sonra yukarı çiktim abilerin yanina dedimki ya abi hiç utanmiyon demi kaç yaşında adamsın niye yalan söylüyorsun dedim beni yarim saattir uğraşıyorum boşuna diye abi bana ne desin iyimi,birak hadi sen buldun ver dedi dondum kaldım adamin oyle kendinden emin bir soyleyişi vardiki valla şaka yapicaktim ama abi çok inanmiş bulacağima attim kucağina 1gram külçe altını.Ben yemini sevmem ama böyle oldu yemin edebilirim illa inat eden varsa abilerin ikiside sağ valla ama ben daha once toprak altında hep bina yapı falan bulup derinliğini kapisini duvarin kalinliğini derinliğini falan çizerdim hiç yanilmadim bu güne kadar ama bi kere buldumya bi dahada bulamadim.Daha doğrusu hiç tek tek veya metal aramadım ama bina veya oda veya mezar içinde metal varsa ne olduğunu hiç şaşmadim.Neyse bu anımı sizlerlede paylaşmış oldum,kalin sağlicakla.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam bire bir yaşadığım bir olayı anlatacağım.Bir gün kahvede arkadaşımla otururken değerli bir abim geldi yanıma vaktin varmı dedi var dedim hayırdır dedim çubukların nerde dedi evde dedim,kalk gidiyoruz dedi ve çıktık evden çubukları aldim 3kişiyiz arabası var bindik tekrar sordum hayırdır yolda anlatırım dedi sonra yarım saat sonra arazide yolun kenarına çekti inin dedi indiğimiz yerde kum kayasindan oyma kaya mezarlari var 3tane ve dediki geçen hafta yaptiğim çubukları denemeye geldim 1 gram külçe altın almiştim gezerken ayaklarim kaydi dere tarafı 15metre civarı uçurum elimdekiler elimden attim yoksa uçuruma kayip duşecektim dedi ve hadi tut dedi vallahi ben o ana kadar hiç metal aramamiştim bi anda tuhaf oldum kendimde bulacağima inanmadim ya olmaz abi bulamam dedimsede sen bulursun diye israr etti mecbur kaldim tuttum çubuklar bi oyana bi bu yana derken dere tarafina uçuruma doğru kitlendi baktim onlar piyasada yoklar bi çaliliga girmişler define sohbetine dalmişlar meğer neyse kiyi kiyi ben aşağiya inecek bi yer aradim ilerden kaya dibinden patika gibi ince bi yol buldum inerken yerler kum tozu olduğu için bide bayir kaydim düşüp yuvarlandim neyse kalktim çubukları birakmadim tabi biraz yamulmuştular ama duzelttim sonra yeniden tuttum baktım yön verdi o istikamette dere içinde gittim birden soluma kaya dibine döndü biraz sağ biraz sol yaparak bi karişa düşürdüm alani kayanin dibi böğürtlen çıkmış 1metre falan tabi dibi kum kayalarinin kumuyla dolu olduğu için çekince kökünden çikti böğürtlen sonra kumu avuçlayip boşaltmaya başladim parmaklarimin arasindan şimdi tam hatirlayamiyorum ama 3veya5 avuçtan sonra bi baktim elimden kumların arasından 1gram külçe altın yere düştü bulmuştum inanamiyordum öyle sevinçliydimki anlatamam çubuklarimla altın bulmuştum.sonra yukarı çiktim abilerin yanina dedimki ya abi hiç utanmiyon demi kaç yaşında adamsın niye yalan söylüyorsun dedim beni yarim saattir uğraşıyorum boşuna diye abi bana ne desin iyimi,birak hadi sen buldun ver dedi dondum kaldım adamin oyle kendinden emin bir soyleyişi vardiki valla şaka yapicaktim ama abi çok inanmiş bulacağima attim kucağina 1gram külçe altını.Ben yemini sevmem ama böyle oldu yemin edebilirim illa inat eden varsa abilerin ikiside sağ valla ama ben daha once toprak altında hep bina yapı falan bulup derinliğini kapisini duvarin kalinliğini derinliğini falan çizerdim hiç yanilmadim bu güne kadar ama bi kere buldumya bi dahada bulamadim.Daha doğrusu hiç tek tek veya metal aramadım ama bina veya oda veya mezar içinde metal varsa ne olduğunu hiç şaşmadim.Neyse bu anımı sizlerlede paylaşmış oldum,kalin sağlicakla.
Okurken başım döndü.Cümle sonlarında nokta kullansaydınız keşke.Kullandığınız çubuğun malzemesi neydi?
1 gram altına kilitlenen çubuk.Çubukçuların yıllardır ulaşmak istediği en üst seviye bu.Özel bir yeteneğiniz olabilir.Peki bu olaydan sonra başka aramalarda yaptınız mı?

Kirtos

Yeni Üye
Okurken başım döndü.Cümle sonlarında nokta kullansaydınız keşke.Kullandığınız çubuğun malzemesi neydi?
1 gram altına kilitlenen çubuk.Çubukçuların yıllardır ulaşmak istediği en üst seviye bu.Özel bir yeteneğiniz olabilir.Peki bu olaydan sonra başka aramalarda yaptınız mı?
Malzeme;. İçinden yüksek gerilim geçmiş 2mm kalınlığında bakır tel.Lakin hepsi bu kadar değil.tek başina çiplak tel bi işe yaramiyor.tele uyguladiğim şeyler var ,yani arazide dene yanil yöntemleri kullanarak çok uzun yıllarima ve emeğime ve milletin alay edip dalga geçmelerine katlandim,ama başardim.Uzun hikaye neyse.

Neonxy

Member
Malzeme;. İçinden yüksek gerilim geçmiş 2mm kalınlığında bakır tel.Lakin hepsi bu kadar değil.tek başina çiplak tel bi işe yaramiyor.tele uyguladiğim şeyler var ,yani arazide dene yanil yöntemleri kullanarak çok uzun yıllarima ve emeğime ve milletin alay edip dalga geçmelerine katlandim,ama başardim.Uzun hikaye neyse.
En önemli kısmına BOŞVER diyorsun usta.Anlatsan bizde öğrensek güzel olur kanimca

Ensar 02

Yeni Üye
Ben size anlatsam, sizde aynısını yapsanız ne güzel olur değilmi.Ama kazın ayağı öyle değil kardeşim.Anlatirim anlatmasinada kitap gibi olur yorulursunuz.
Merhaba Ustam, Bilgi paylaştıkça güzeldir.
Tecrübelerinizi paylaşırsanız belki faydalananlarin hayır duasını alırsınız,
Ama yok derseniz, tercih sizin.
Saygılar.

Kirtos

Yeni Üye
Yazımın devamindaki sözümü yaz derseniz olsunda kitap gibi olsun okuruz diyorsan ustam yazarim resimlerinide yüklerim ama bayaği uzun olur.