L çubuk kullanımı

furkan6560

Member
slm daha önceleri bende çubuk hiç çalışmıyordu fakat 6 ay oldu şu an herhangi kişinin sakladığı sigara dahil herşey buluyorum ve evini bilmediğim kişinin çubukları sorarak evinin kapısına kadar gidiyorum veya bundan 50 yıl önce kesilmiş ağaç veya yıkılmış yapı yerine nokta atışı yapıyorum benden yaşça büyük bir amca ile araziye çıktım bana yıllar önce nerede çalışma yaptığını sordu ben çalıştığı yere kadar çubuk ile götürdüm o dahi ben böyle bir şey görmedim dedi ve ayrıca hiç çalışma yapmadığın arazide daha sağlıklı çalışmaktadır ustaların dediği gibi çevredeki herhangibi bir noktaya beyin olarak odaklanmamak şurası mezar olur diye düşündüğünde çubuk o noktayı gidiyor ne aradığını düşün veya varmı yokmu diye sorman yeterli sonrasında çubukların ucundan gözünü ayırma daha sağlıklı sonuç alacaksınız rasgele

lagardel

Aktif Üye
hocam orucun etkisi değil demi bu anlattıklarınız?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
furkan6560 çubuklarla nasıl çalıştın? Ne tür çubuk kullanıyorsun ki böyle güzel biryere geldin. Detaylı anlatırsan başkalarıda istifade edebilir. başarılarının devamını dilerim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu usul sorun olusturur Kardasim.
Bence devam etmemeni tavsiye ederim.
Baslangic zevkli gibi gorunsede ilerledikce ve gunler gectikce huzursuzluk artar.

İs ya paraya dokulur, yada sohrete.
Her ikiside insani perisan eder..
Mutlu ve huzurlu eski gunlerini cok ozlersin amma geri gelmez eski gunler.

Nasil yapildigini soran olur.
Anlatma lutfen.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
furkan6560 çubuklarla nasıl çalıştın? Ne tür çubuk kullanıyorsun ki böyle güzel biryere geldin. Detaylı anlatırsan başkalarıda istifade edebilir. başarılarının devamını dilerim
Anlatmasin kardasim,
Cok masum gozuksede insanin duzenini bozar ileriki gunlerde.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Xxxx sahsin sattigi cubuklar.
Ve soru soruluyor cubuklara.
Cubukla bir nevi konusmak.
Yontem bu.

NASİL sorusunun cevabi sorunlu.
Bu sorunun cevabini cubuk kullanan da bilmiyor.
Ok abi, benim düşündüğüm başka birşeydi. Hissiyata dayanan türden. Çubuk fark etmiyor onda. Saygılar abi

ragıp

Uzman
Bayram ustamın hakkı var,
o yöntemi bir zamanlar bende kullandım.
sonrasında 3 yıl elime çubuk almadım.
kısa vadede güzel görünsede uzun vade de hoş değil

ÜstaD1

Bilgili Üye
Her çubuk sahibinde konuşur, sahibine göre çalışır, sahibinin doğru yöntemlerine göre de cevap verir. Çubuğun belli bir çalışma mantığı olsa da herkeste ve her arazi de farklı sonuç verir. Ötesi reklama girer, boşa gider.

furkan6560

Member
kullandığım çubuk sanayide sarı kaynak yaptıkları telden yaptım şu an yanımda değil olduğunda fotoğraf paylaşım yaparım

furkan6560

Member
bunu ilk duyan herkesin tepkisi bu bende yaşamasaydım biri anlatsa böyle deli derdim ama bu bir gerçek önemli olan enerjini çubuğa verebilmek kan grubu hikaye nefes alan herkes yapabilir bunu önemli olan inanmak