KÜÇÜK bir SUNAK mıdır?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili ustam eğer çubukta iyi değil iseniz burada yanılma payınız büyük olur.
Bu yeni resimlerdeki kayalarda doğrusu ben bir şey göremedim. Ne var ise yine o düzlükte olabilir. Benim en üyük destekçim çevredeki eski yaşanmışlık olmuştur her zaman. Eğer bir yerde bir şeyler bakacak isem ya höyük ya bir kale yada eski yerleşim olmalı. Bunlar yok ise zaten orada bir şey olmaz. Geçenlerde köyün birinde arazide araç ile ilerler iken yanımdaki o köyden olan şahıs bana şurada şu var burada bu var diye söyler iken kendi kendime dedimki arkadaş ne bereketli topraklar imiş bu topraklar ummadığın alanlarda höyükler mezarlar yani dört bir taraf da hep eskiden kalan bir şeyler. İşte biz böyle bir toprakta yaşıyoruz. Kaç çeşit medeniyet geçmiş hepsinden bir parça bulrsunuz mutlaka. siz acemiyim demişsiniz. Ne farkederki . Bu güne değin bulunan şeylerin çoğunu hiç bilmeyenler bulmşlardır. Nasıl der iseniz nasip meselesi ustam. Nasibinizde var ise sizede gelecektir. Ama burada olmaz da başka yerde olur . Onu Yüce ALLAHcc den başkası bilemez. Fazla kaptırmadan kendimizi bu işi bir hobi olarak yapmak lzaım yoksa bu işlere ne maddiyat nede maneviyat yeter. Eğer sizin nasibiniz var ise o sizi bulacaktır.