Kralı gören görmeyene göstersin :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok değerli ustalarım ve üstatlarım. Gördüğüm kadarı ile hem kralı hemde devrik kralı görmüş vede göstermişsiniz. Çok teşekkür ederim. Pek zamanım olmadığı için yazamıyorum. Burada sadece resim alıp yolumuza devam ettik. Müsait bir zamanda inceleme yapılacaktır. kızılelma ustam burada bir tane lahit aramak sadece bilmeyen kişilerin bakacağı şeydir. Bu görünen dağın içinde birbirine geçişli ve tuzaklı odalar olduğu aşikardir. Fakt burası sit alanı olduğu için pek birşey yapılamayacaktır. Ama gidince yakın görselleri çekip burada paylaşacağım.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok değerli ustalarım ve üstatlarım. Gördüğüm kadarı ile hem kralı hemde devrik kralı görmüş vede göstermişsiniz. Çok teşekkür ederim. Pek zamanım olmadığı için yazamıyorum. Burada sadece resim alıp yolumuza devam ettik. Müsait bir zamanda inceleme yapılacaktır. @kızılelma ustam burada bir tane lahit aramak sadece bilmeyen kişilerin bakacağı şeydir. Bu görünen dağın içinde birbirine geçişli ve tuzaklı odalar olduğu aşikardir. Fakt burası sit alanı olduğu için pek birşey yapılamayacaktır. Ama gidince yakın görselleri çekip burada paylaşacağım.
o zaman mılletı nıye cırpındırıyorsun dadaş

Muhammet2552

Yeni Üye
evet kızıl kilise olarak biliniyor orası bir manastır. hemen yakınında bir kilise de var orayı henüz keşfetmedim. fakat çok güzel ve iştah kabartan bir yer.
Evet ustam bölgedeki tek manastır ve 3 te ermeni okulu var bölge olarak çok zengin buram buram tarih kokuyor

Suboxone

Aktif Üye
Cok gusel bir anit mezarida oyledir i s