Kral ve tacı uzuyor bariz belli bilgi alabilir miyim arkadaşlar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili konu sahibi kardeşim merhaba.

Şimdi ustalarımız ve kardeşlerimiz fikirlerini belirtmişler. Hepsinden ALLAH razı olsun.
Eğer kastetdiğiniz figür bu işaretlediğim ise belirtiniz lütfen. Diğer bir husus ise sevgili cemonun değindiği kıralın resmini böyle yaparlar ise yapanın kellesinin orada asılı olacağı yönündedir. Vede son derece haklıdır. AMMA yapılan şey krala yada üst düzeye ait ise bu geçerlidir. Lakin bazı yüz figürlerinde gözler daha ön planda olur gözlerden farklı olanlar olur ve hepsinin manası vardır. Bazen sağ olur bazen sol farklılıklar taşıyabilir uzuvlar. Hepsi bir şey ifade ederler. Kimisi paraya kimisi mezara kimisi hedefe götürür insanları. Tabiki ben gerçekten yapılmış işaretlerden bahsediyorum. Elbette bir üst düzey kişinin her şeyi mükemmel olur benim bahsettiğim başka şeydir. Şimdi bu figür de gerçek ise onünden küçük patika yol olmalı zirveye çıkan orada eski kalıntılar varmı . Bir diğeri baktığı yöndeki akan sudur ve oradaki şeylerdir. Yine devam eder isek kırmızı oklar yönünde ne var. Sarı oklar yönünde 21 adıma kadar kontrollü bir arge boşluk da dahil. 21 dedim ise 1 den 21 e kadar aranan üçte olur 5 de 7 de 14 de 21 de. Bu rakamlar ideal olanlardır. Bunları niçin yazdım onu da söylemek zorundayım en azından bu kaya ile ilgili kafanızda soru işareti kalmasın diye.... Dediklerim mevcut ise o vakit okey

IMG20220524111654.jpg

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Net işçilik var diyemem. Doğal duruyor. Yine de şüphelerin dinmedi ise Fotoğraflamanı sunumunu güzelce yapıp gel tekrar bakalım.