Kral ve ailesimi

ASKER.

Aktif Üye
Canın sağolsun Mal bulanındır usta her zaman beklerim istersen bölgeye malgal yapmaya da beklerim seni bölge sana yakınsa ili dağa önce sana yazmıştım senin yaşadığın yer sanıpta ustam göz kesmesi derken bu işe dağa önce hiç girmedim Abim dedektör sallardı ben izlerdim

Son düzenleme:

ASKER.

Aktif Üye
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim inşallah sandukayı açınca olumlu yada olumsuz resimleri buradan sizlerle yine paylaşacağım

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a ustam burada kral da var ailesi de var sülalesi de var. Ne ararsan var yeter ki sen ustalara kulak ver ve söylenenleri uygula. Üstadlar gereken herşeyi yazmış ve çizmişler. Hayırlı forumlar

ASKER.

Aktif Üye
Ustalar suyun içindeki madde prit markasit ve kalkoprit çıktı

ASKER.

Aktif Üye
Prit nitrik asitte eriyor ama bunları nitrik aside koydum erimedi internetten bakım aynı ölçülerde karışım yapıp kral suyu yaptım onda bile erimesi sade sıvının renginde biraz sararma oldu makrasit ve kalkoprit nitrik asitte ve kral suyunda erimiyor demekki yada benim aldığım nitrik asit kötüydü ama bakırı eritmişti

Jookerturk

Bilgili Üye
Mal bulanındır asıl nokta atışını yapmış : ))) asker sana düşen ekibi sağlam kurup işe başlaman.

@ASKER. Üstadım... Anadoluda askerlik yapan bilir.. Bi tabir vardır... Asker aga gel Bi yemek ye.. Diye.. Tüm ustalarım. ellerinize emeklerinize. Sağlık. Diyecek yazacak lafa gerek yok hep nokta atışı yapmışlar.. Sana düşen Bi yerden başlamak.. Onsayfa yoruma reytinge.. gerek yok.. Allah muaffak etsin bol nasiplerrrr.. Yok benim gözüm kesmiyor dersen.. Tutarız Bi otobüs geliriz. Orayı komple kaldırıp ters çevirip yerine geri koyarız.. Millet Bi yiğit görsün çıkakarız meydana şöyle döne döne oynarız.))))

ases24

Member
asker hayırlı olsun ana yol boyu saglı sollu klometrelerce aynen devam eder gider göle olta atmadınmı kolay gelsin :230:

Nihat k

Aktif Üye
Dostum onlar bence sanduka değil ikincisi kapaklar sanıldığı gibi kapak olmayabilir sanduka kayasinin sol üstünde boşluk bak orda bir kuytu var bak yokla bir orayı adam sana yol gostermis gözlerini girişe dikmiş
bir de dardanos ustanın işaretlediği yeri yokla